We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Gra Miejska Reggeo icon

Gra Miejska Reggeo

1.0 for Android

The description of Gra Miejska Reggeo

Reggeo - To sposób na kreatywne poruszenie znajomych w Twojej okolicy. Graj ze znajomymi w terenie, plenerze, parku, na ulicach miasta lub w swojej dzielnicy. Zaaranżuj zadania dla swoich przyjaciół i obserwuj ich zmagania o wyznaczoną przez Ciebie nagrodę.

Jak grać? To proste:

Jeśli jesteś zaproszony - zainstaluj aplikację i wygraj nagrodę.

Jeśli nie masz zaproszenia, to możesz sam je tworzyć, wystarczy:

1. Zainstalować aplikację,
2. Stwórzyć ciąg zadań oraz wyznaczyć nagrodę.
3. Teraz już możesz zaprosić znajomych do gry, a następnie obserwować ich zmagania o wygraną.

Na koniec wręczysz wyznaczoną przez siebie nagrodę zwycięzcy.

Zachęcaj również swoich znajomych do tworzenia gier Reggeo. Gry terenowe Reggeo to świetne narzędzia do podchodów ze znajomymi. Podchody możesz zorganizować nie tylko w mieście, ale też w terenie, plenerze lub najzwyczajniej w parku lub swojej dzielnicy. Wszystko co potrzebujesz to telefon z Androidem i przyjaciół na Facebook.

Jak stworzyć dobrą grę terenową? Albo grę miejską? Albo grę plenerową? Albo podchody?

1. Oryginalność! Zgadywanie miejsca w mieście to nie wszystko. Np. poprowadź swoich znajomych przez słowa ukryte otaczającej ich codzienności, masz je wszędzie dookoła - na przystankach autobusowych, w menu ulubionej kawiarni, w gazetach na witrynie kiosku za rogiem, oczywiście w księgarni, albo w pokoju rodziców na półce z książkami, nawet w łazience na dworcu można znaleźć ciekawe napisy które mogą być rozwiązaniem Tworzonych przez Ciebie zagadek.
2. Korzystaj ze wszystkich możliwych sposobów tworzenia opisów zadań, dodawaj zdjęcia, niech Twoje opisy zadań będą zawierały niecodzienne szczegóły, które trudno zauważyć w codziennym życiu. Stworzyliśmy Reggeo by nie ograniczało Twojej kreatywności, ale jeśli zauważysz że brakuje Ci jakiegoś narzędzia do tworzenia lub rozwiązywania zadań - napisz do nas, dodamy je specjalnie dla Ciebie.
3. Twórz historie lub nawet przygody dla swoich znajomych. Powiąż zadania w rozgrywce wspólną puentą, niech Twoja gra nie będzie zbiorem zwykłych pytań o miejscach. Jak można połączyć zadania - np. tematem gry mogą być miejsca Waszych najciekawszych randek w grze dla dwojga. Lub ulubione miejsca na wagary dla gry z kolegami ze szkoły.
4. Miejsce nie ma znaczenia, grę możesz rozegrać zarówno we własnym mieszkaniu, siedząc na kanapie, jak i popuścić wodze fantazji i puścić znajomych na zdobywanie punków po całym mieście, ba nawet po całym kraju!
5. Nagroda jest istotna, ale nie musi być droga. To mogą byś proste rzeczy, takie jak bilet do kina, wyjście na kawę, gra komputerowa której już nie potrzebujesz, płyta z autografem ulubionego wykonawcy i wiele-wiele innych rzeczy. Nagrodą też może być prezent który i tak zamierzasz dać osobie którą zapraszasz, np. niech znajdzie swój prezent urodzinowy!

Show More

Gra Miejska Reggeo Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V1.0 2.9 MB APK

  Gra Miejska Reggeo

  2016-06-23

  Gra Miejska Reggeo 1.0 (469)

  Update on: 2016-06-23

  Requires Android: Android 2.2+ (Froyo, API 8)

  Signature: 04309d55dd1edf4c3e699f8c9a77bac7b0e63974 Gra Miejska Reggeo 1.0(469) safe verified

  Screen DPI: 120-320dpi

  Architecture: universal

  File SHA1: a9c2d710095f8ac1859746ea8a3e303fd46a14fa

  File Size: 2.9 MB

  Download

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Download
APKPure App