GOODYEAR MAGAZYN icon

GOODYEAR MAGAZYN APK

2 votes, 5.0/5

The description of GOODYEAR MAGAZYN

GOODYEAR MAGAZYN to wydawana w cyklu półrocznym publikacja światowego lidera produkcji ogumienia samochodowego i motocyklowego.

Wydawnictwo w cyklu półrocznym powiązane jest z sezonowością w branży oponiarskiej (szczyt sezonu przypada na przełom jesieni/zimy i zimy/wiosny – taki też cykl wydawniczy ma publikacja). Publikacja drukowana skierowana jest w dużej mierze do pracowników sieci Premio (segment serwisu samochodowego) i klientów serwisu. Kontent magazynu to materiały o treści okołomotoryzacyjnej. Wersja zdigitalizowana ma docierać do szerszego kręgu zainteresowanych.

Layout magazynu jest nowoczesny i elegancki. Założeniem projektu jest wykorzystywanie stałych elementów graficznych i łączenie ich z nowymi, stworzonymi na potrzeby bieżących materiałów. Publikacja swobodnie korzysta z kolorystyki, z kolei typografia jest stała.

Kontent magazynu bazuje na dwóch rodzajach materiałów. Do pierwszej grupy materiałów należą teksty powiązane z firmą i prezentujące jej ofertę, nowości produktowe, a także wydarzenia, w których brała udział czy akcje, w które była zaangażowana.
Drugim rodzajem tekstów są materiały lifestylowe – ogólnomotoryzacyjne.
Dzięki umiejętnemu połączeniu dwóch rodzajów treści czytelnik dostaje publikację, która zaspokaja jego potrzeby informacyjne i rozrywkowe.

Magazyn jest bezpłatny i wydawany jest w wersji polskojęzycznej.

Show More
GOODYEAR MAGAZYN APK Version History
Request GOODYEAR MAGAZYN UpdateRequest Update
GOODYEAR MAGAZYN 2.4 for Android 4.1+ APK Download

Version: 2.4 (24) for Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

Update on: 2016-09-05

Signature: 7c16614f06ed55718d2dd67ffd0dd543a30e8ed2 GOODYEAR MAGAZYN 2.4(24) apk safe verified

APK File SHA1: 9dcbbf88da447affab8dfe21d8263acd5705a75f

What's new: * poprawki błędów

Download APK(23.0 MB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App