We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
go4place - s nami to nájdete icon

go4place - s nami to nájdete

1.0.11 for Android

The description of go4place - s nami to nájdete

Najbližší bankomat vašej banky? Čerpacia stanica? Reštaurácia? Obchod? Autoservis? Iná služba?
Aplikácia umožňuje jednoduché hľadania prevádzok/objektov podľa textu alebo kategórie, ktoré vám väčšinou bude stačiť. Umožňujeme však aj vyskladanie naozaj komplexných požiadaviek na to, čo práve hľadáte.

Zdroje údajov:
- OpenStreetMap POI - väčšinou poskytnú len základnú informáciu, kde sa čo nachádza. Kvalitnejšie POI môžu mať aj informácie o otváracích hodinách, kontakty a webovú stránku. Viac ako 40 000 objektov na Slovensku a 6 000 000 v Európe (s možnosťou hľadania podľa slovenského názvu)
- Používateľom vytvorené miesta - používatelia go4place majú možnosť vytvoriť (ako i upravovať) údaje tohto typu, poskytnúť základný popis, fotografie, informácie o otváracích hodínách a kontakty. Taktiež je možné presne kategorizovať objekt, vďaka čomu je možné využiť kombináciu kritérií pre vyhľadanie objektu.
- Registrované spoločnosti - spoločnosti svoj profil upravujú výhradne samé. Poskytujú údaje ako predošlé, majú však možnosť zverejniť aj zoznam tovarov a služieb pre vyhľadávanie a v prípade reštaurácii aj denné menu.

Príklady vyhľadávania: najbližší bankomat vašej banky, čerpacia alebo LPG stanica, prípadne podrobnejšie požiadavky, ako „reštauráciu s regionálnymi špecialitami, bezplatnou Wi-Fi a vlastným parkoviskom”, „obchod kde predávajú kolieskové korčule značky xxx a majú otvorené o ôsmej večer” (len v údajoch registrovaných spoločností), alebo dokonca „ubytovanie v hoteli alebo penzióne, vzdialeného 20km od lyžiarskeho svahu v určenej lokalite, kde ponúkajú plnú penziu, majú biliard, saunu, masáže a možnosť ubytovať sa so psom s cenou do 35 EUR/prenocovanie s hodnotením minimálne štyri hviezdičky“.

Služba je stále v pilotnej prevádzke - pripravujeme pre vás ďalšie vylepšenia a nové funkcie.

Show More

go4place - s nami to nájdete Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to go4place - s nami to nájdete
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App