We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Gmina Tuchomie icon

Gmina Tuchomie

1.0 for Android

The description of Gmina Tuchomie

Gmina Tuchomie położona jest w województwie pomorskim i swoim zasięgiem obejmuje jedną z piękniejszych krain w regionie, jaką jest Pojezierze Bytowskie. Bogactwo krajobrazowe – liczne wzgórza i doliny, łąki i torfowiska oraz jeziora – sprawiają, że okolice te coraz chętniej są odwiedzane przez turystów. Sprzyja temu także sielski charakter okolicy oraz spokojne zakątki, które znaleźć można nawet w szczycie sezonu.

Z walorami regionu można się zapoznać dzięki aplikacji mobilnej „Gmina Tuchomie”, która pełni rolę przewodnika po najbardziej atrakcyjnych miejscach okolicy. Znaleźć tu możemy zabytki, obiekty sportowe oraz miejsca związane z szeroko pojętą kulturą i rękodziełem. Każdy z obiektów zaznaczony jest na mapie, dzięki czemu użytkownik z łatwością może go zlokalizować i odnaleźć do niego najkrótszą drogę.

Aplikacja zawiera także najciekawsze trasy turystyczne, których przemierzenie pozwoli nie tylko na zapoznanie się z walorami przyrodniczymi tych malowniczych terenów, ale też na poznanie ciekawych obiektów znajdujących się na szlaku. Ułatwieniem dla turysty jest opcja nawigowania do początku szlaku oraz możliwość podążania za śladem. Wszystko dzięki technologii GPS.

Mobilny przewodnik daje też możliwość podejrzenia najciekawszych wydarzeń z terenu gminy Tuchomie, które są atrakcją nie tylko dla mieszkańców, ale i turystów.
Każdy z obiektów, tras i wydarzeń można dodać do planera, który pełni funkcję podręcznego kalendarza z miejscami wartymi zobaczenia, o których chcemy pamiętać i mamy zamiar odwiedzić je w najbliższym czasie.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa.
Show More

Gmina Tuchomie Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to Gmina Tuchomie
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App