Gjuetari icon

Gjuetari APK

  • Author:

    Alb Coding

  • Latest Version:

    1.2

  • Publish Date:

    2017-02-13

The description of Gjuetari

Loja Gjuetari është një lojë me një gjuetar i cili kapë lepujt, derrat dhe drerët dhe fiton pikë ndersa ariu, tigri dhe luani në qoft se të kapë atëher humbet lojën.

Loja është mjaft stimuluese për arsye të thyrjes të rekordit.
Show More
Advertisement
Gjuetari APK Version History
Request Gjuetari UpdateRequest Update
Gjuetari 1.2 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 1.2 (3) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2017-06-22

Signature: cb480a87d498835eb07f8b5754622cdfe29521fa Gjuetari 1.2(3) apk safe verified

APK File SHA1: d1060c28f6eaca667b49c24aafaa078674290b53

Download APK(4.9 MB)

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Gjuetari Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Games In Last 24 Hours
Download
APKPure App