We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Gjej fjalet icon

Gjej fjalet

3.0 for Android

The description of Gjej fjalet

Gjej fjalët është një lojë e thjeshtë ku lojtari duhet të gjejë fjalë me nga 5 shkronja.
Fjalët janë shumë të thjeshta dhe duhet të plotësohen brenda 20 sec.
Për çdo gjetje të fjalës fitoni 10 pikë.

Ju urojmë lojë te kendëshme!
Show More

Gjej fjalet 3.0 Update

2017-11-27
Jane shtuar fjalë të reja !
Supporton edhe android versionet e vjetra 4.3+ !
Ndryshim i vogël dizajni !

Gjej fjalet Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V3.0 4.7 MB APK

  Gjej fjalet

  2017-11-27

  Gjej fjalet 3.0 (3)

  Update on: 2017-11-27

  Requires Android: Android 4.3+ (Jelly Bean MR2, API 18)

  Signature: dc9702e7cd0cc4ee05909c320ec07dc490822b24 Gjej fjalet 3.0(3) safe verified

  File SHA1: 9aaec4b46bafe012eac6eb845f7e09db67676a24

  File Size: 4.7 MB

  What's new:

  Download

Similar to Gjej fjalet
More From ARDDORID
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Games In Last 24 Hours
Recommended
Download
APKPure App