GexPay icon

GexPay APK

10 votes, 4.9/5
  • Author:

    GexPay

  • Latest Version:

    1.0.27

  • Publish Date:

    2016-02-18

The description of GexPay

Využívajte aplikáciu GexPay zadarmo a za obedy v reštauráciách môžete platiť jednoducho, rýchlo a presne toľko - koľko potrebujete. Mobilná aplikácia GexPay so stravným kreditom namiesto papierových stravných lístkov vám navyše umožní posielať svoj kredit blízkym alebo rodine.

Stravné lístky v mobile s aplikáciou GexPay
Vďaka inovatívnej a bezpečnej aplikácii GexPay môžete odteraz nosiť svoje stravné lístky v mobile. Vždy keď ich budete potrebovať, navolíte si vo svojom smartfóne presnú hodnotu a jednoducho bezhotovostne za obed zaplatíte. Vybranú sumu môžete dokonca presúvať blízkym a rodine na ich smartfón. Aplikácia GexPay funguje aj na starších smartfónoch a tabletoch, v momente platenia nie je závislá od mobilných dát a siete. Pre všetky typy smartfónov je na stiahnutie zadarmo.

Ako platiť s GexPay?
Pri platbe aplikáciou GexPay využívate iba svoj telefón, ktorý vygeneruje unikátny QR kód pre každú platbu. Čítačka určená pre tento typ transakcie zosníma QR kód a odčíta elektronické stravné v presne požadovanej výške. Problémy s vydávaním hotovostných peňazí už viac nehrozia. Ak máte gastrolístok radšej vytlačený, stačí si vygenerovaný QR kód vytlačiť a predložiť v danej prevádzke. Mobilná aplikácia GexPay vám požadovanú sumu presne odráta.

Pri samotnom platení aplikáciou GexPay pripojenie na internet nepotrebujete. Platbu prevádza iba aplikácia v smartfóne. Aktívny prístup k internetu cez WiFi alebo dátové služby poskytované mobilným operátorom je potrebné iba pri aktivácii účtu a pri prehľade o pohyboch na ňom. Nonstop pripojenie na internet potrebuje iba príjemca platby, aby bola platba zaznamenaná.

GexPay stravným kreditom je možné platiť iba v zmluvných prevádzkach – reštauráciách a predajniach potravín za jedlo a nápoje. Každý QR kód je vygenerovaný originál, pri platbe je notifikovaný a systém ním umožňuje platiť iba raz. Pri pokuse o opakovanú platbu ho systém už neprijme.

GexPay prináša zvýšenú bezpečnosť
Celý systém platieb je zabezpečený najvyšším stupňom ochrany bežne využívaným v elektronickom bankovníctve. Zamestnancom dokonca prináša aj dodatočný systém ochrany. V prípade straty telefónu alebo už vytlačeného lístku s unikátnym QR kódom sa dá preplatenie stravného okamžite zablokovať. Vo svojom účte ho jednoducho označíte ako nefunkčný a váš kredit zostane nedotknutý.

Ako sa zapojiť do platobného systému GexPay?
Vytvorte si účet na našej stránke www.gexpay.com. Prípadne napíšte na [email protected] alebo zavolajte operátorom na bezplatnú infolinku 0800 007 439. Zabezpečíme bezproblémové zavedenie platobného systému, zaškolíme personál a dodáme informačné materiály.

GexPay for Android official Trailer

Show More
GexPay APK Version History
Request GexPay UpdateRequest Update
GexPay 1.0.27 for Android 2.3.2+ APK Download

Version: 1.0.27 (19) for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Update on: 2016-02-19

Signature: 64d78aeb1b52d0af38278ee13293776e42ed217d GexPay 1.0.27(19) apk safe verified

APK File SHA1: cac94557273d63d1cb54ac5cb4226ce1beab454b

What's new: - Multiple payments - Improved navigation

Download APK(3.6 MB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App