Gazeta Shqip - Albanian Newsp. icon

Gazeta Shqip - Albanian Newsp. APK

  • Author:

    Al Droid

  • Latest Version:

    1.1

  • Publish Date:

    2015-10-26

The description of Gazeta Shqip - Albanian Newsp.

Gazeta Shqip - Albanian Newspapers

Shkarikoni dhe lexoni gazetat shqiptare nga telefoni/tableti juaj. Kur keni nje lidhje internet mund te shkarikoni shtyoin e dites, e me pas ta lexoni gjte dites edhe kur nuk keni nje lidhje interneti.
Show More

What's new

2015-10-31
- fix lexuesit pdf
Advertisement
Gazeta Shqip - Albanian Newsp. APK Version History
Request Gazeta Shqip - Albanian Newsp. UpdateRequest Update
Gazeta Shqip - Albanian Newsp. 1.1 for Android 2.3.2+ APK Download

Version: 1.1 (2) for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Update on: 2015-10-31

Signature: cc1ec63f92e367af5ddea1b6f089306344c98ef4 Gazeta Shqip - Albanian Newsp. 1.1(2) apk safe verified

APK File SHA1: d51b55f03a9358d9b815538c79e08eac9e33e5cb

What's new: - fix lexuesit pdf

Download APK(9.1 MB)

Gazeta Shqip - Albanian Newsp. 1.0 for Android 2.2+ APK Download

Version: 1.0 (1) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2015-07-23

Signature: cc1ec63f92e367af5ddea1b6f089306344c98ef4 Gazeta Shqip - Albanian Newsp. 1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: 08cd38ebf137f0a28f634233dc0c0bee451d0012

What's new: - versioni i pare

Download APK(2.5 MB)

Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App