Gazeta Express - Lajmi Shqip icon

Gazeta Express - Lajmi Shqip APK

  • Author:

    FarAppsLab

  • Latest Version:

    1.2

  • Publish Date:

    2015-03-25

The description of Gazeta Express - Lajmi Shqip

Gazeta e përditshme Express, produkt kryesor i kompanisë MediaWorks, ka hyrë vrullshëm në diskursin publik në Kosovë, duke botuar artikuj relevantë, të hulumtuar mirë, dhe opinione autoritative.

Lajmi i Fundit.

Gazeta Express is a Kosovo newspaper published in Pristina.

Show More
Advertisement
Gazeta Express - Lajmi Shqip APK Version History
Request Gazeta Express - Lajmi Shqip UpdateRequest Update
Gazeta Express - Lajmi Shqip 1.2 for Android 2.3.4+ APK Download

Version: 1.2 (4) for Android 2.3.4+ (Gingerbread MR1, API 10)

Update on: 2015-07-23

Signature: e44763a669eae706121c8fc5370094659a310c9b Gazeta Express - Lajmi Shqip 1.2(4) apk safe verified

APK File SHA1: e0674494242c45a8b0b7931747add1627a31e649

Download APK(1.8 MB)

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Gazeta Express - Lajmi Shqip Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App