GAREKS Garanti Oto Ekspertiz Denizli icon

GAREKS Garanti Oto Ekspertiz Denizli

1.0 for Android

The description of GAREKS Garanti Oto Ekspertiz Denizli

Araç almadan önce mutlaka oto ekspertiz yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Aradığınız araç Denizli'de ise oto ekspertiz yaptırmak için bizi tercih eden yüzlerce mutlu müşterimize sizde katılabilirsiniz.

Uygulamamızı yükleyerek web sitemize kısayoldan ulaşabilir, kolaylıkla randevu alabilir ve harita üzerinden yol tarifini kullanabilirsiniz.


Hizmetlerimiz:

*ECU BEYİN TESTİ
Araç beyni okunarak araçta bulunabilecek elektronik arızalar kontrol edilir.

*FREN TESTİ
Bu teste aracın fren sistemi bilgisayar ortamında kontrol edilip herhangi bir sapma olup olmadığı, her tekere etki eden kuvvet test edilir. Vize öncesi fren kontrolünü yaptırmak için de hizmet vermekteyiz.

*ALT KONTROL
Araç lift ile kaldırılarak aracın alt kısmında darbe olup olmadığı, ön takımında herhangi bir problem olup olmadığı, sökülen-takılan, zarar görmüş parça olup olmadığı alanında uzman ustalarımızca kontrol edilir.

*MOTOR PERFORMANS TESTİ
Motor performans testi dinamometre denilen cihaz ile yapılır. dinamometre manuel yada otomatik, önden çekişli yada arkadan itişli araçlarda motorun gücünü ölçer. ayrca motor ömrü ve motorun aşınımı konusunda grafiksel sonuç verir. Bu ölçüm sonucunda aracın motor ömrü tespit edilmiş olur. Bu cihazda çıkan sonuç aracın o anki performansını vermektedir ve yalnızca performansa bakarak motoru değerlendirmek yanlıştır, motorun yıpranmışlığı, daha önceden gerçekleşen arızaları, sorunlu olabilecek mekanik parçalar, yağ-su karışımı gibi önemli noktalar ustalarımızca kontrol edilir.

*KAPORTA BOYA TEST
Kaporta boya testinde işinde uzman kalifiye personellerimizce milimetrenin binde biri ölçüm hassasiyetine sahip alman cihazlarımızla ölçüm yapılır. Bu ölçüm sonucunda araçta fabrikasyon boya dışında bir boya olup olmadığı, değişen bir parça bulunup bulunmadığı tespit edilir. Boya ve değişen incelemesi yalnızca boya kalınlık makinesi ile yapıldığında sonuç yanıltıcı olabilir, çıkma parçalar orjinal boya kalınlığına sahiptir o yüzden yapılacak kontrolde kaynak noktaları, puntolar, lastik-conta bağlantı noktaları, somun ve civatalar uzman personelce kontrol edilir.

*YANAL KAYMA ve SÜSPANSYON TEST
Yanal Kayma Testi Aracın ön Düzenek Ve Ön Takımını Kontrol Etmektir. Rot, Rotil, Aks ve Körükleri, Direksiyon Kutusu, Amortisör Ve Yay, Salıncak, Tekerlek Bilyaları kontrolleri yaplır.
Show More
Advertisement
Similar to GAREKS Garanti Oto Ekspertiz Denizli
More From HGx2 yazılım
Comment Loading...
Ooops! No such content!
GAREKS Garanti Oto Ekspertiz Denizli Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App