Fuar Destekleri icon

Fuar Destekleri APK

25 votes, 4.0/5

The description of Fuar Destekleri

Fuar Destekleri Mobil Uygulama Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nin ihracatçı firmaların devlet yardımları mevzuatına her türlü mobil cihazdan erişebilmesini sağlamak amacıyla geliştirdiği bir uygulamadır.

Uygulama kapsamında Ekonomi Bakanlığı’nın ihracatçı firmaların yararlanması için geliştirdiği hemen hemen tüm devlet yardımları kullanımı kolay bir arayüz aracılığıyla tanıtılır. Örneğin: Fuar Destekleri mevzuatı firmanın fuara gitmesinden önce yapılması gerekenlerden başlar; fuardan dönüldükten sonra yapılması gerekenlere kadar anlatılır. İşlem süreçleri anlatılırken kullanıcıya bir önceki konuya dönme imkanı gibi kolaylıklar sağlanır. Ayrıca işlemler sürecinde gerekli olan dilekçe ve dokümanların mobil cihazlara indirilmesi ve kullanıcının kendisine ve/veya bir başka e-posta adresine göndermesi gibi imkanlar sağlanır.

Uygulama kapsamında,

1. Fuar Destekleri

2. Çevre Maliyetleri

3. Yurtdışı Birim, Marka ve Tanıtım Harcamaları

desteklerinin süreçleri ve dokümanlarına erişim sağlanmıştır. Süreçlere ait dikkat edilecek hususlar da ayrıca uygulamaya eklenmiştir.

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği

Kısa adı OAİB olan Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği; 1989 yılında Ankara'da çimento, cam, seramik ve diğer toprak ürünleri ihracatçılarına hizmet vermek amacıyla faaliyete geçmiştir.

Genel Sekreterliğimiz bugün sekiz Birlik ve beş tanıtım grubuna hizmet vermektedir. Bunlardan "Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği", "Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği", “Orta Anadolu Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatçıları Birliği”, "İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği" ve "Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği" sektörlerinde Türkiye genelinde tek İhracatçı Birlikleridir. Hizmetlerine ihracatın gerçekleştirildiği her yerde devam eden Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri, Ankara merkez olmak üzere, Konya ve Ankara Lojistik Üssü Kazan irtibat büroları ile faaliyet göstermektedir. OAİB, kurulduğu tarihten bu yana, kuruluş amacı ve vizyonu doğrultusunda, iştigal alanındaki alt sektörlerin sorunlarını dile getiren, çözüm yolları üreten, yurt içi ve yurt dışı platformlarda üyelerini başarıyla temsil eden bir yapıya kavuşmuştur. Ancak bu yeterli görülmeyip, küreselleşen ve her geçen gün gelişen dünyaya en iyi şekilde uyum sağlamak ve edindiği bilgileri üyelerinin hizmetine sunmak için her yeniliğe kendisini adapte ederek çalışmalarını sürdürmektedir.OAİB, kurulduğu tarihten bu yana, kuruluş amacı ve vizyonu doğrultusunda, iştigal alanındaki alt sektörlerin sorunlarını dile getiren, çözüm yolları üreten, yurt içi ve yurt dışı platformlarda üyelerini başarıyla temsil eden bir yapıya kavuşmuştur. Ancak bu yeterli görülmeyip, küreselleşen ve her geçen gün gelişen dünyaya en iyi şekilde uyum sağlamak ve edindiği bilgileri üyelerinin hizmetine sunmak için her türlü yeniliğe kendisini adapte ederek çalışmalarını sürdürmektedir.

Show More
Fuar Destekleri APK Version History
Request Fuar Destekleri UpdateRequest Update
Fuar Destekleri 1.3.1 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.3.1 (5) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2016-04-18

Signature: c022e54c0c9f27f2eb5fd781fc6996f3e8189171 Fuar Destekleri 1.3.1(5) apk safe verified

APK File SHA1: 8d5ba0ea0aebf8b7081a4b0866516f3134a3fde7

Download APK(2.5 MB)

Similar Or Related
More From Developer
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App