Frigolog Araç Yönetimi icon

Frigolog Araç Yönetimi APK

The description of Frigolog Araç Yönetimi

Frigolog Nakliyat olarak sektörel gelişimleri yakından takip eden ve sektördeki yeniliklere yön veren vizyonumuz ile bilgi teknolojileri yatırımlarımız sürekli devam etmektedir. Yeni lojistik uygulamamız olan Lojisoft merkezli operayon yönetimlerimizi mobil uygulamalarımız ile destekleyerek baştan uca bir çözüm sağlanmıştır.

Şimdi müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile ticaret ilişkilerimizi daha da kolaylaştıracak Frigolog Mobil uygulaması ile operasyonel olarak daha hızlı, daha güvenli ve daha verimli hizmet ağımızı Lojisoft lojistik merkezi yönetim sistemi ile devreye almış bulunuyoruz.

Saha üzerinden anlık olarak gerçek zamanlı iş takibi yapacağımız, teslimat sürelerini, teslimat evraklarını ve araç takip sistemi ile entegre çalışan yapımız ile araçlarımız anlık lokasyonlarda hangi iş üzerinde hangi yükleri taşıdığını tespit edeceğimiz uygulamadan alınan veriler toplanarak, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz için gelişmiş performans ölçümleri ve izlenebilirlik kabiliyeti sağlamış olmaktayız.
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App