Foto Soccer Kuiz icon

Foto Soccer Kuiz APK

The description of Foto Soccer Kuiz

******* Foto Soccer Kuiz *******

Kuizi i parë për sport në gjuhën shqipe, nëse sadopak ju pëlqen futbolli besoj se du ju pëlqej edhe ky kuiz, keni 60 sekonda në dispozicion të jepni sa më shumë përgjigje të sakta, dhe krahasoni rekordin me shokët tuaj, dhe shihni cili nga ju njeh më shumë lojtarët në futboll...
Për më shumë shkarkojeni dhe provojeni...

*******
Ju lutem para se të votoni me më pak se 5 yje na kontaktoni në email ose shkruani review...

Testuar në :

* Samsung Galaxy S2
* Samsung Galaxy S3
* Samsung Galaxy S4
* Sony Xperia Tipo (St21i)
* Sony Xperia M
* ZTE Kiss Plus
* HTC Desire C
* Asus MemoPad HD 7 (Tablet)
* Acer Iconia B1 (Tablet )

*******

Erdhi koha që edhe shqipëtarët të përparojnë...
Proud to be Albanian...

Foto Soccer Kuiz for Android official Trailer

Show More

What's new

2016-01-31
* U përshtat për të gjithë llojet e ekranëve të telefonëve...
* Përmisim të disa gabimeve të vogla...
* Disa ndryshime në dizajn
Foto Soccer Kuiz APK Version History
Request Foto Soccer Kuiz UpdateRequest Update
Foto Soccer Kuiz 1.4 for Android 2.3.2+ APK Download

Version: 1.4 (4) for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Update on: 2016-01-31

Signature: a32b226a0b7d95fd47cc12561621cb6ce60db5d2 Foto Soccer Kuiz 1.4(4) apk safe verified

APK File SHA1: 0d67515f57bbbc037bbb612f2b0f85818a40c54f

What's new: * U përshtat për të gjithë llojet e ekranëve të telefonëve... * Përmis More...

Download APK(8.3 MB)

Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Games In Last 24 Hours
Download
APKPure App