We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Fotoğrafları geri yükle icon

Fotoğrafları geri yükle

5.2 for Android

The description of Fotoğrafları geri yükle

Silinmiş Fotoğrafları Geri Yükle - resmi geri yükle, resmi geri yükle, silinen fotoğrafları geri yüklemenizi sağlayan bir fotoğraf kurtarma uygulamasıdır; silinen fotoğrafları ve kayıp resimlerinizi bulmak ve kurtarmak için mobil depolama alanınızı arayacaktır. taramayı tamamladıktan sonra silinen fotoğrafları kurtarmayı kolayca tekrar kolayca sağlayın, yalnızca geri yüklemek istediğiniz görüntüleri kontrol edin ve kurtarmak için geri yükle düğmesine tıklayın, görüntü kurtarma, resimleri geri yüklemek için cihazınızda bir klasör oluşturur.

görüntüyü geri yüklemek çok kolay ve silinmiş resimleri kurtarmak için kullanımı kolaydır, tek ihtiyacınız olan tek bir taramayla taramayı başlatmak, sabırlı olun ve görüntü kurtarma taramayı bitirip büyüyü görene kadar beklemektir! Arama tamamlandıktan sonra sonuçları göreceksiniz. Bazen geri yükleme resimleri, henüz silinmemiş olsalar bile bazı görüntüleri gösterebilir, ne bulunduğuna bağlı olarak daha düşük çözünürlükler de alabilirsiniz.

görüntüyü geri yükle, dahili depolama alanınızı ve SD kartınızı silinen görüntüler için tarayan ve silinen fotoğrafları birkaç saniye içinde geri yükleyen güçlü bir görüntü kurtarmadır. görüntü kurtarma özelliği sayesinde artık fotoğraf kayıpları konusunda endişelenmenize gerek kalmaz, fotoğraf geri yükleme uygulamasını açın ve silinen fotoğrafları arayın ve silinen fotoğraf kurtarma işlemlerini geri yükleyin, silinen görüntüyü almak için tüm telefonunuzun dahili ve harici belleğini derinlemesine tarayabilirsiniz.

görüntüyü geri yüklemek tüm android kullanıcıları için kullanımı basit olacak şekilde tasarlanmış bir fotoğraf kurtarma android, tüm mobil klasörleri arayarak silinen resimleri kurtarmak için yardımcı olur ve tüm bunları kolayca kurtarmanıza izin verir.

- Kök gerekmez!
- Kolay kullanım ve Güzel UI Tasarım
- Hem dahili hem de harici hafıza tara (SD Kart)
- Silinen fotoğraflar için tüm klasörleri ve dosyaları tarar
- Tüm resim türlerini geri yükle: jpg, jpeg, png
- Derin tarama
- Geri yüklenen görüntüleri yönetmek için güzel galeri

Kayıp fotoğraflarınızı kurtarın ve android için bu basit ücretsiz fotoğraf geri yükleme uygulamasının keyfini çıkarın !, Silinen fotoğraflarınızın çoğunu yalnızca birkaç saniyede kurtarabilirsiniz, lütfen kaybolan fotoğrafınızın fotoğraf kurtarma işlemine bağlı olarak biraz zaman alabileceğini unutmayın. Cep telefonunuzun hafızasını ve taranan ve taranan klasörlerin sayısını kaydedin, görüntüyü geri yükleyin ve tüm fotoğraflarınızın keyfini cihazınıza geri yerleştirin.

görüntüyü geri yüklemek cihazınızı root gerekmeksizin akıllı telefonların çoğunda mükemmel çalışır, resimleri geri yüklemek JPG, PNG, GIF gibi farklı biçimlerle silinmiş fotoğrafları geri yüklemenize izin verir, bu yüzden bu resimleri kurtarmak için iyi bir çözüm arıyorsanız sizin için silinen resimleri kurtaracak doğru resim kurtarma uygulaması.
Show More

Fotoğrafları geri yükle 5.2 Update

2019-01-30
Fotoğrafları geri yükle

Fotoğrafları geri yükle Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V5.2 8.1 MB APK

  Fotoğrafları geri yükle

  2019-01-30

  Fotoğrafları geri yükle 5.2 (1)

  Update on: 2019-01-30

  Requires Android: Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

  Signature: 66eb0c683975d5bce9e68e0cd8ab600aefbf87a1 Fotoğrafları geri yükle 5.2(1) safe verified

  Screen DPI: 160-640dpi

  Architecture: universal

  File SHA1: 75fab4827a8914d9761018b9eb0cfca126d1a04d

  File Size: 8.1 MB

  What's new:

  Download

Similar to Fotoğrafları geri yükle
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App