We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Flash Fm icon

Flash Fm

1.0.0 for Android

The description of Flash Fm App

Karadeniz Radyo Flash, 1992 yılında kurulmuş Fm bandı 106 mhz den Giresun Merkezli yayın yapan, Karadeniz Bölgesi’nin ilk özel radyo istasyonudur Kurulduğu günden bu güne kadar Karadeniz de kaliteli müzik, objektif ve tarafsız yayınları ile kalitesinden asla ödün vermeyen radyo istasyonlarındandır. Radyo Flash dinleyici sayısını hızla arttırmış ve bugün karasal link sistemi ile yaklaşık 1 milyon kişiyi aşkın dinleyicisi ile Karadeniz’e, İnternet ortamından tüm dünyaya sesini duyurabilen bir yapıya sahip olmuştur.

Sürekli gelişen teknolojiyi takip eden ve bünyesinde barındıran bir kuruluş olarak Karadenizin parlayan yıldızı olmuştur. Dün olduğu gibi bugünde Radyo Flash Giresun’dan tüm dünyaya ışığını ve sesini duyurmaya devam edecek. Siz değerli dinleyicilerimize sonsuz teşekkürler.

Niçin Radyo Flash Bu sorunun bir çok cevabı var. Karadeniz Radyo Flash kurulduğu günden bugüne kadar her zaman zirvede olmayı başardı. Gerek yayıncılık anlayışı gerek teknik donanımı ile her zaman lider olmayı bildi. Bu sayede müşterilerimizin hep ilk tercihi olduk. Karadeniz’de en güçlü digital Verici – Link sistemine sahibiz. Digital Stereo ses kalitesi sunuyoruz.Radyo Data Sistem (RDS) ayrıcalığı ile müşterilerimize yeni reklam alanları yaratıyoruz. Full bilgisayar kontrollü sistemimizle istenilen saat,dakika ve saniyede spotlarınızı yayınlıyoruz.
Kendi prodüksiyonunu kendi bünyesinde barındıran firmamız en kısa zamanda müşterilerine cevap verebiliyor. Neredeyse Doğu Karadenizin tamamına sesimizi ulaştırıyoruz. İnternetten tüm dünyaya sesimizi duyuruyoruz. 24 saat kesintiz yayın yapıyoruz.
En son teknolojiyi takip ediyor, dinleyicilerimize kusursuz ses kalitesini ulaştırıyoruz. Hiçbir zaman taraflı ve yanlı bir yayın yapmıyoruz. Telif haklarına saygı duyuyor ve somut adımlar atıyoruz.
Radyomuzda çalan her eserin Telif Hakkını ödüyoruz. Karadeniz için yapılan organizasyonlarda sponsor desteğimizi veriyoruz. Hak ve özgürlüklere saygılı, bilgi ve tecrübeyi yansıtan programlar ile yayın kalitesi yüksek yayıncılık ilkesini yaşatıyoruz.
Taklit etmiyoruz, taklit edilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. İşte bunun içindir ki HIZLI, DOĞRU ve GÜVENİLİR yayıncılığı ile Karadeniz Radyo Flash dinleyicilerinin ve müşterilerinin ilk tercihi olmuştur.
Show More

Flash Fm Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional App Information

Similar to Flash Fm
More Apps from BerrSoft Bilgi Teknolojileri Tic. LTD. ŞTİ.
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App