Fjalor Shqip Gjermanisht icon

Fjalor Shqip Gjermanisht

1.1 for Android

The description of Fjalor Shqip Gjermanisht

Ky aplikacion mund t'ju vij në ndihmë të gjithë atyre që duan të mësojnë gjuhën gjermane.

Fjalori përmban më shume se 20 000 fjalë në gjermanisht dhe shqip.

Në 'search box' mund të kërkoni njëkohësisht edhe shqip edhe gjermanisht. Fjalori funksionon offline përveç pjesës 'fjalë të ngjashme' për të cilën duhet të keni internet.

Funksionaliteti i shqiptimit të fjalës në gjermanisht kërkon që ju të keni të instaluar paraprakisht 'voice data' për gjuhën gjermane. Nqs. nuk arrini dot ta instaloni ndiqni hapat e mëposhtme për t'a instaluar:
- Settings -> Language and Input -> Text-to-speech -> (zgjidhni një nga opsionet tek pjesa PREFERRED TTS ENGINE) -> Install Voice Data -> do t 'ju dalë një dritare ku mund të shkarkoni një nga opsionet e gjuhës gjermane.

Ne jemi të vetëdijshëm që në përkthim mund të ketë edhe gabime. Aplikacioni është në përmirësim të vazhdueshëm prandaj bëni 'update' me versionin e fundit.

Së shpejti dhe shumë fjalë te reja.

Për sugjerime dhe raportime mund të na shkruani në komente ose në:
aim-tech@outlook.com

Ju faleminderit.
Show More

Fjalor Shqip Gjermanisht 1.1 Update

2018-03-08
Bug Fixes
Advertisement
Previous versions
Similar to Fjalor Shqip Gjermanisht
More From aim-tech
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App