Fit Shqip icon

Fit Shqip

2.2 for Android

The description of Fit Shqip

Për momentin Fit Shqip nuk ka plane të ushtrimeve, por ka vetëm ushtrimet. Pasi ta instaloni aplikacionin për herë të parë sigurohuni që të keni lidhje interneti për të shkarkuar imazhe në ''cache'' (shkarkohen automatikisht në momentin kur ju klikoni mbi një imazh), atëherë ju mund t'i shikoni këto imazhe kudo pa pasur nevojë për një lidhje interneti.

Fit Shqip posedon:
-Ushtrimet e Fitnesit
-Ushtrimet e Shtëpisë
-Kalkulimin e Peshës
-Matësin e Hapave dhe të dhënat e hapave për ditë, javë dhe muaj

Plani dietal dhe kalkulimi i rrahjëve të zemrës do të vijnë së shpejti!
Show More

Fit Shqip 2.2 Update

2018-01-07
-Është shtuar plani dietal me më shumë se 15 produkte ushqimore të pasura me proteina.
-Problemi me paisjet me android 4.4 është rregulluar.
-Një dizajn krejt fresh!
Advertisement
Previous versions
 • V2.2 4.8 MB APK

  Fit Shqip

  2018-01-07

  Fit Shqip 2.2 (10)

  Update on: 2018-01-07

  Requires Android: Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

  Signature: fefbfc98ee0fce94409077b03557c94439a5e637 Fit Shqip 2.2(10) safe verified

  File SHA1: ff18f9309c040a70fb0ceaa337868f4aa2dc910c

  File Size: 4.8 MB

  What's new:

  Download

 • V2.1 4.7 MB APK

  Fit Shqip

  2017-12-31

  Fit Shqip 2.1 (9)

  Update on: 2017-12-31

  Requires Android: Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

  Signature: fefbfc98ee0fce94409077b03557c94439a5e637 Fit Shqip 2.1(9) safe verified

  File SHA1: a8e380f7cf226bcb4b18c874e7df0121d01ce9a0

  File Size: 4.7 MB

  What's new:

  Download

 • V1.4 3.6 MB APK

  Fit Shqip

  2017-12-25

  Fit Shqip 1.4 (5)

  Update on: 2017-12-25

  Requires Android: Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

  Signature: fefbfc98ee0fce94409077b03557c94439a5e637 Fit Shqip 1.4(5) safe verified

  File SHA1: 1d9b0f9912e4b6549f9fb042da4711c042f5112f

  File Size: 3.6 MB

  What's new:

  Download

Similar to Fit Shqip
More From Neikea dev.
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Fit Shqip Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App