Filmi Shqip icon

Filmi Shqip APK

The description of Filmi Shqip

"Filmi Shqip"
Eshte nje aplikacion qe i kushtohet filmit shqip.

Filmat qe jane te vlefshem per tu pare qe tani ne aplikacionin "Filmi Shqip"
Jane si me poshte

1- "Zonja Nga Qyteti"

2- "Nje Shoqe Nga Fshati"

3- "Perralle Nga e Kaluara"

4- "Beni Ecen Vete"

5- "Kapedani"

6- "Mengjese Lufte"

7- "Zevendesi i Grave"

8- "Balle Per Balle"

9- "Dy Here Mat"

Por nuk do mbetet me kaq "Filmi Shqip" eshte nje aplikacion qe do te perditesohet ne
vazhdimesi me filma te rinj.
Urojme qe te gjithe qe do shkarkojne aplikacionin "Filmi Shqip" te provojne kenaqesine
me te cilen ne e ndertuam kete aplikacion.

"Filmi Shqip" ne asnje rast dhe per asnje arsye nuk reklamon te drejta mbi veprat e paraqitura
prej tij.
"Filmi Shqip" eshte nje aplikacion qe eshte munduar te paraqese ne menyre sa me te
organizuar veprat qe tashme jane te publikuara ne rrjete sociale si "youtube" nen licensen e
veprave publike.
Show More
Filmi Shqip APK Version History
Request Filmi Shqip UpdateRequest Update
Filmi Shqip 1.02 for Android 2.2+ APK Download

Version: 1.02 (2) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2016-01-15

Signature: 763b3cc0254c8059aad81a040d8e0db55a0c858c Filmi Shqip 1.02(2) apk safe verified

APK File SHA1: f704632429920e2cc1dd85e5571fe7266bf955ac

Download APK(1.4 MB)

More From Developer
Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App