We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
FILMA24 icon

FILMA24

— Filma me titra shqip
1.0.7 for Android
2.0 | 3 Reviews | 2 Posts

The description of FILMA24

FILMA24 për Android ju mundëson të shfletoni, shikoni dhe të shkarkoni filmat më të fundit me titra shqip në telefonin ose tablet-in tuaj.

Pyetje të zakonshme
•  Nëse ju shfaqet mesazhi "Komunikimi me serverin dështoi", shko te Preferencat > Përdor lidhjen alternative dhe bëju refresh filmave.
•  Nëse asnjëri prej linqeve nuk funksionon: shko te filmi që do të hapësh por mos i jep "Play". Në vend të kësaj shtyp "Website" dhe kur të hapet filmi në faqen e internetit kliko butonin Play.
•  Nëse do të përdorësh MX Player ose VLC Player shko te "Preferencat > Përdor Player-in zyrtar" dhe çaktivizoje (uncheck).
•  Me VLC Media Player mund të shikosh filmat dhe serialet në Smart TV ose Chromecast-in tuaj.
•  Nëse i urren reklamat absolutisht, mund të blesh versionin PRO dhe ta përdorësh në çdo paisje ku je kyçur me llogarinë tënde Google. Tek menuja mund ta gjesh opsionin "Bli Versionin PRO".
•  Nëse ke pyetje të mëtejshme, na kontakto nëpërmjet funksionit Feedback të programit ose na shkruaj te dev.jonbulica@gmail.com.

FILMA 24 ka, ndër të tjera, këto karakteristika që e diferencojnë nga të gjithë aplikacionet e tjerë në Play Store:
•  Renditje të filmave sipas kategorive të ndryshme, sipas shikueshmërisë dhe sipas vlerësimit.
•  Filmat mund të shfaqen edhe të detajuar.
•  Preferenca për të filtruar filma për të rritur.
•  Dizajn modern dhe i optimuar për të gjitha versionet e Android.
•  Mundësi për të kërkuar filma specifikë sipas dëshirës.
•  Mundësi për të shkarkuar filma.
•  Deri në pesë herë më i shpejtë se cdo aplikacion tjetër i këtij lloji.

Aplikacioni përmban reklama, të cilat janë jo-intruzive, të pastra nga viruset dhe nuk shfaqen vend e pa vend.
Nëse keni sugjerime, ankesa apo thjesht dëshironi që të na mbështesni, ju lutem përdorni funksionin "Feedback" të aplikacionit.
Gjithashtu lutemi që ta vlerësoni aplikacionin me 5★ dhe ta ndani me miqtë tuaj.

Important notice: FILMA24 is merely a means to browse the content it gets from non-affiliated third parties. For more information, please check the About section in the app.
Show More

FILMA24 1.0.7 Update

2018-03-20
- Përmirësime në design dhe performancë.
- Tani mund të ruani filmat/serialet si favorit duke klikuar mbi ta pak më gjatë se zakonisht (long-press).
- Fast-Forward për Player-in zyrtar.
- U rregulluan disa probleme me njoftimin për update.
- U rregulluan probleme me stabilitetin për disa paisje.

FILMA24 Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Previous versions
 • V1.0.7 5.6 MB APK

  FILMA24

  2018-03-20

  FILMA24 1.0.7 (10701)

  Update on: 2018-03-20

  Requires Android: Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

  Signature: a20f173b7c39e3cc92433e690a06c8dd9b834ed1 FILMA24 1.0.7(10701) safe verified

  Screen DPI: 160-640dpi

  Architecture: arm64-v8a, armeabi-v7a, x86, x86_64

  File SHA1: 88e06273eadbc58caa2a7eb59e8fb7a374d8e092

  File Size: 5.6 MB

  What's new:

  Download

 • V1.0.6 5.5 MB APK

  FILMA24

  2018-03-13

  FILMA24 1.0.6 (10610)

  Update on: 2018-03-13

  Requires Android: Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

  Signature: a20f173b7c39e3cc92433e690a06c8dd9b834ed1 FILMA24 1.0.6(10610) safe verified

  Screen DPI: 160-640dpi

  Architecture: arm64-v8a, armeabi-v7a, x86, x86_64

  File SHA1: 9352869c36dd4dce5b491b699a5b51b64d03c83c

  File Size: 5.5 MB

  What's new:

  Download

 • V1.0.5 5.4 MB APK

  FILMA24

  2018-03-08

  5Variants
 • V1.0.4 5.0 MB APK

  FILMA24

  2018-02-21

  FILMA24 1.0.4 (10450)

  Update on: 2018-02-21

  Requires Android: Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

  Signature: a20f173b7c39e3cc92433e690a06c8dd9b834ed1 FILMA24 1.0.4(10450) safe verified

  Screen DPI: 160-640dpi

  Architecture: universal

  File SHA1: 668b7b9ec5db44bcf6144e5d90a16ec05fced0fa

  File Size: 5.0 MB

  What's new:

  Download

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App