We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Farmasi ile Yüksek Kazançlar icon

Farmasi ile Yüksek Kazançlar

3.6.2.2.2 for Android

The description of Farmasi ile Yüksek Kazançlar

Farmasi ile Yüksek Kazançlar

Farmasi Ekibimize Katılarak Yüksek Kazançlar Elde Ediyorsunuz.
Üstelik Üyelik Ücretsiz.

Farmasi Nedir, Nasıl Kazanılır?

Dr. Cevdet Tuna tarafından 1950 yılında sağlık sektöründe ilaç ve ham madde üretimi amacıyla kurulmuş bir firmadır. 1985 yılında kozmetik alanına adım atmıştır. Sağlık sektöründeki tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde kısa zamanda kişisel bakım ürünleri ve parfüm sektöründe başarılı bir çıkış yakalamıştır. 1995 yılında da bebek bakım ürünleri üretmeye başlamıştır. Dünya üzerinde 119 ülkeye ihracata yapan firma Farmasi markası adı altında dünyada 350 milyon kişiye ulaşmaktadır. Farmasi kozmetik bin tok kapasiteli kendi tesislerinde kozmetik ürünleri üretmektedir. Ayrıca, zincir mağaza ve marketler için Private Label çözümler sunmaktadır. Ürünlerini doğrudan pazarlama tekniği ile satan firmanın dünya genelinde 350 binden fazla satış danışmanı vardır.

Farmasi Kazanç Planı
Kayıt yaptırıp, kaydı Farmasi tarafından onaylanan danışman, seviyesine göre her ay belirli bir puanda sipariş girişi yapmalıdır. Farmasi kazanç planı aşağıdaki gibidir.

Danışman; bir ay içerisinde kendisi ve alt ekibi ile birlikte 500 TL’lik alışveriş puanı yapanlar % 3 prim grubuna girer.

Danışman; yine bir ay içinde kendisi ve ekibi ile birlikte 1.500 TL’lik alışveriş puanı yapanlar ise % 6 prim grubuna girer.

Lider; bir ay içinde kendisi ve ekibiyle birlikte 3.000 TL alışveriş puanı yapan liderler % 9 prim grubuna girerler.

Lider; yine bir ay içinde kendisi ve ekibiyle birlikte 4.000 alışveriş puanı yapan liderler % 12 prim grubuna girerler.

Üst Lider; bir ay içinde kendisi ve ekibiyle birlikte 8.000 TL alışveriş puanı yapan ve 25 adet kampanya kataloğu alan üst liderler % 15 prim grubuna girerler.

Yönetici; Bir ay içinde kendisi ve ekibiyle beraber 14.000 TL alışveriş puanı yapan, 50 adet kampanya kataloğu alanlar ve bir adette aktif kayıt gerçekleştiren yöneticiler % 18 prim grubuna girerler.

Müdür; bir ay içinde 18.000 puan seviyesine ulaşanlar % 22 prim grubuna girerler. Altındaki en üst seviye ile kendi seviyesi arasında 5.500 puan şartı vardır. Ayrıca 75 adet kampanya kataloğu alımı ve bir adet aktif kayıt gereklidir. Birinci derinlikten % 3, ikinci derinlikten % 2, üçüncü derinlikten % 1,5, dördüncü derinlikten ise % 1 müdür puanı alırlar.

Direktör; bir sene içinde ayrı ayrı ya da üst üste 4 kez 18.000 TL alışveriş puanı yapanlar beşinci aylarında direktör unvanını alırlar. Direktörler, bir yıl içinde 5 kez 18.000 puan alışveriş yaptıkları takdirde % 22 prim grubuna girerler. En az 100 adet kampanya kataloğu alıp ve iki adet aktif üye yapması halinde prim almaya hak kazanır. . Birinci derinlikten % 3, ikinci derinlikten % 2, üçüncü derinlikten % 1,5, dördüncü derinlikten irektörlük primi alırlar. Ayrıca direktörler, cep telefonu, tablet, hat ve datadan oluşan teknoloji paketi kazanırlar.

Altın Müdür-Direktör; bir sene içinde kendisi ve ekibiyle birlikte 5 kez 18.000 puan seviyesine ulaşanlar % 22 prim grubuna girerler. Kendisine direk bağlı en az 2 adet % 22 kolu bulunmalıdır. Prim alabilmesi için 125 adet kampanya kataloğu alması ve 2 aktif üye kayıt yapması gereklidir. Birinci derinlikten % 3,5, ikinci derinlikten % 2,5, üçüncü derinlikten % 1,75, dördüncü derinlikten % 1,25 direktörlük primi alır. Ayrıca teknoloji paketi ile ödüllendirilir.

Platin Müdür Direktör; bir yıl içinde en fazla 5 kez 18.000 puan yapanlar % 22 prim grubuna girerler. Ayrıca, 4 adet5 direk bağlı % 22 kolu bulunmalıdır. Prim alabilmesi için 150 adet kampanya kataloğu alması ve 2 adet aktif kayıt yapması gerekmektedir. Platin direktör yandan 10.000 TL puan yaparsa araç hakkı elde eder. Birinci derinlikten % 4,25, ikinci derinlikten % 3,25, üçüncü derinlikten 2,25, dördüncü derinlikten % 1,50 direktörlük primi alır. Ayrıca teknoloji paketi ile ödüllendirilir.

Kısaltılmıştır. Daha Fazlası İçin Uygulamamıza Göz Atın.
Show More

Farmasi ile Yüksek Kazançlar Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to Farmasi ile Yüksek Kazançlar
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App