Fantastik Kuşlar icon

Fantastik Kuşlar APK

The description of Fantastik Kuşlar

Oyunumuz tamamen ücretsizdir, dilerseniz hiç yatırım yapmadan 4 TL hediye bakiye ile para kazanmaya başlayabilirsiniz ya da yatırım yaparak daha kısa sürede daha fazla para kazanabilirsiniz. Destek talebi sistemi ile tüm görüş / öneri ve isteklerinizi bize iletebilir 7 gün 24 saat boyunca bizlere ulaşabilirsiniz.
Canlı destek sistemimiz üzerinden bizlere anlık olarak ulaşarak sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.
10 Akbaba al 40 Günde 100 TL Kazanç Sağla !!! Level sistemi ile kazancınızı iki kat arttırın. İstediğiniz her yerden giriş yaparak yumurtalarınızı toplayabilir ve para kazanabilirsiniz. Link kısaltma ile kısaltılmış linklere tıklayarak ya da bonuslar ile yumurtalar kazanıp bunu paraya dönüştürebilirsiniz. Referansınız ile üye olan her kişiden %20 komisyon alabilirsiniz.
DAHA FAZLASI İÇİN HEMEN ÜYE OL VE KAZANMAYA BAŞLA !!!

Destek talebi sistemi ile tüm görüş / öneri ve isteklerinizi bize iletebilir 7 gün 24 saat boyunca bizlere ulaşabilirsiniz.
Canlı destek sistemimiz üzerinden bizlere anlık olarak ulaşarak sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

MH: 0 850 304 68 31
Türkiye'nin en çok para kazandıran oyunu !

Not : Durak Bilişim Ve İnternet Hizmetleri olarak bu oyunun sadece uygulama hazırlama ve yayınlama hizmetini sağladığımızı belirterek oyun hakkında herhangi bir sorumluluk kabul etmediğimizi beyan ederiz.
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Games In Last 24 Hours
Download
APKPure App