Extreme Audio Turkey icon

Extreme Audio Turkey APK

7 votes, 4.6/5

The description of Extreme Audio Turkey

2002 yılında Orhan Aydoğan başkanlığında, Aydoğan Kardeşler İnşaat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. tarafından kurulan Extreme Audio, müzik ve sinema sistemleri alanında dünyaca ünlü markaların Türkiye Genel Distribütörü olarak hizmet vermektedir.
Extreme Audio; Absolute Sound dergisi tarafından "Dünyanın En İyi Showroom"u seçilen Extreme Audio Maslak Sheraton'da ve ülke çapında 40’ı aşkın bayisi ile kaliteli müzik dinlemek isteyenlerin ortak buluşma noktası olarak çalışmalarına devam etmektedir.
Dünyaca ünlü markaların Türkiye Genel Distribütörlüğünü üstlenen Extreme Audio, sofistike tasarımlarıyla dikkat çeken ödüllü markalarla aynı zamanda mekanlar için dekoratif çözümler de sunmaktadır.
Akıllı ev otomasyon sistemlerinden dünyanın en kaliteli “marine audio” markalarına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip Extreme Audio’da her müzikseverin ihtiyaç ve zevkine en uygun hoparlör, pikap, amplifikatör, aksesuarlar bulunmaktadır.
Müziğe olan tutkuları ile çalışan, kendi alanlarında deneyimli personel kadrosu ile, Türkiye’deki Hi-Fi ve Hi-End pazarının nabzını tutan Extreme Audio; Kasım 2012 yılında yaptığı ‘10’uncu Yıl Kutlamaları’nın ulusal basına yansımaları ile sektördeki yerini pekiştirmiştir.
Türkiye’de pek çok ilke imza atan Extreme Audio; 2011 yılında Hi-Fi ve High-End cihazların tanıtımı için başlattığı TV reklamları, program sponsorlukları ile iyi ve kaliteli müzik dinleme kültürünü kendi ülkesinde yaygınlaştırmaktadır.
Extreme Audio, seçkin mağazalardan oluşan geniş bayi ağı ve zincir mağazalarla yaptığı anlaşmalar ile; temsil ettiği markaları ülkenin dört bir yanına ulaştırmaktadır.
Satış sonrasında uzman montaj ekibi ile verdiği kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti konusunda son derece titiz bir anlayışa sahip olan Extreme Audio, temsilcisi olduğu tüm markaların garanti sürelerine sadıktır.
Yalnızca consumer elektronik cihazlarının tanıtım ve satışının yapıldığı, www.extremeaudioshop.com adresinden 2010 yılından bu yana hizmet veren internet mağazası ise ülke çapında oldukça yüksek bir bilinirliğe sahiptir.
Klasik müzik, dünya müziği, caz ve alternatif müzikler konusunda deneyimli, kayıt teknolojilerine hakim bir ekip tarafından seçilen, zengin içerikli ve dünyanın önde gelen kayıtlarından oluşturulan Extreme Audio ‘Müzik Odası’, satışa sunduğu CD ve LP arşivi ile firmanın müziğe ve sanata verdiği değerin bir göstergesidir.
20 kişiden fazla personeli ile hizmet veren Extreme Audio; müzik tutkusu ile; Türkiye’nin Hi-Fi ve High-End sektöründeki lider pozisyonunu korumaya devam ediyor.
Extreme Audio çatısı altındaki tüm marka ve ürünler için http://www.extreme-audio.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
Show More
Extreme Audio Turkey APK Version History
Request Extreme Audio Turkey UpdateRequest Update
Extreme Audio Turkey 1.13.27.52 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.13.27.52 (4) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2016-07-21

Signature: 66994ca292c1a37ea9b827731b20cafe2ab21792 Extreme Audio Turkey 1.13.27.52(4) apk safe verified

APK File SHA1: 5ee328c329c626dc594a47ea99c816f5f8110627

What's new: Fiyat Listeleri Eklendi, Müzik dinleme kaldırıldı.

Download APK(12.0 MB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App