Dj Hip Hop Maker 2018 icono

Dj Hip Hop Maker 2018 APK

  • Autor:

    TenTen Software

  • Última Versión:

    11

  • Fecha De Publicación:

    2018-02-07

La descripción de Dj Hip Hop Maker 2018

Gerçek Hip Hop Dj olun, Hip Hop müzik oluşturma ve deli Hip Hop atım yapın, kendi Hip Hop müzik döngü karışımı kaydedin ve arkadaşlarınızla müzik beats mix paylaşın, Hip Hop Dj Beat Maker, Hip Hop seven herkes için ücretsiz müzik uygulaması.

Hip Hop davulları, bas vuruşları ve çılgın Funky Hip Hop örnekleri ile Hip Hop ve Rap Müzik yapın, Hip Hop müzik yapın ve arkadaşlarınızla paylaşın. Birlikte Hip hop atımlarını karıştırın ve müzik döngü oluşturun. Hip Hop vuruş yapıcı.

 Karıştırmak için Hip Hop örnek döngüsü.
Profesyonel ve yüksek kalitede Hip Hop & Rap müzik Döngüler ve Beats ile Güçlü Hip Hop beat yapımcısı, en sevdiğiniz Hip Hop atışlarını gerçek bir DJ gibi karıştırın. Hip Hop döngülerini arkadaşlarınızla paylaşın, müzik kaydedin ve Zil sesi olarak ayarlayın.

Hip Hop müzik beat maker, ücretsiz davul sesleri ve ücretsiz davul döngüleri, Hip Hop Synth, Elektro Gitar, Pirinç, Vokal paketleri, Çizik ve daha fazlasını içeren 250'den fazla müzik döngüsü içeriyor. Tüm sesler özgürdür ve kullanımı kolaydır.

Bir DJ olmak ister, ancak bunun nasıl yapılacağı hakkında hiçbir fikriniz yok mu? Bu uygulama ile artık Hip Hop müzik parçaları oluşturabilir ve kendi müzik ve şarkılarınızı oluşturabilirsiniz. 250'den fazla döngü çeşidi karıştırılarak bu uygulama, gerçek Djing sistemine ait olması gereken, maliyeti olmayan bir versiyonudur.

Kulaklıklara veya harici hoparlör seçeneklerine bağlayın.
Hip Hop Music Dj-Pad ile partiye başlayalım.

En sevdiğiniz Hip Hop müzik stiliniz için en iyi karışıklığı oluşturun.
Studio kalitesi Dj döngüler Mikser.

- Hip Hop döngüler
- Rap Müzik Beats
- Sinth
- Elektro gitar
- Rap Flüt ve Çanlar
- Pirinç Döngüler
- Davul Davetleri
- Vokaller
- Çizik
Mostrar más
Comentario Cargando...
Se el primero en comentar.
Developer Console
Aplicaciones populares en las últimas 24 horas
Descargar
APKPure App