We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Erken Başarı Anaokulu icon

Erken Başarı Anaokulu

1.0 for Android

The description of Erken Başarı Anaokulu

Misyonumuz
Kolej İstanbul Montessori Okulu; Öğrencilerini bağımsız, uluslararası toplumda barışa değer veren, çocuk merkezli, başkalarına saygılı, bireysel farklılıklar içine sindiren, kendi kendini yöneten anlayışla öğrenmeye teşvik eder.

Felsefemiz
Yetiştirdiğimiz bireylerin, çağın gereklilikleri içinde kendi yaşam tarzını oluşturabilecek bilgi ve donanıma sahip olmasını sağlamaktır.

Bu felsefe ile hareket eden kurumumuz, çağın gerekliliğini en iyi şekilde yapabilmek için, Akıllı Duyuru sistemine geçerek, velilerini öğrencileri hakkında anında bilgilendirebilmek yapan ios ve android uygulamalar kullanmaktadır.
Akıllı Duyuru sistemi ile kurumumuz hakkındaki tüm bilgilere uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz. Okulumuz yemek menüsü yayınlandığında size otomatik bildirim ile bildirilecektir. Bunun yanı sıra mesajlar, etkinlikler, haberler gibi alanlarda bildirim olarak cep telefon uygulamanıza otomatik olarak gelecektir. Okulumuz hakkında bir anket yayınlandığında anında ankete katılıp sonucunu görebileceksiniz.
Show More

Erken Başarı Anaokulu Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to Erken Başarı Anaokulu
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App