We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
EnviWeb icon

EnviWeb

1.0 for Android

The description of EnviWeb

EnviWeb.cz je nejvyhledávanější informační zdroj v oboru životního prostředí a profesní ekologie v České republice, který funguje již od roku 1999.

Cílovou skupinou návštěvníků serveru EnviWeb.cz jsou kromě nejširší veřejnosti především odborníci na životní prostředí a jeho jednotlivé složky. Ekologové podniků, pracovníci firem poskytující služby v oboru a vyrábějících či prodávajících výrobky a technologie pro ochranu životního prostředí a bezpečnosti práce, zástupci a studenti vysokých škol se zaměřením na ŽP, zástupci a členové odborných svazů, pracovníci státní správy a samosprávy, pořadatelé a účastníci odborných akcí, vydavatelé a čtenáři odborných publikací...

Za dobu své existence se EnviWeb.cz stal jedním z nejvyhledávanějších informačních zdrojů v oboru životního prostředí s návštěvností přes 2000 uživatelů denně. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími pořadateli odborných akcí v našem oboru, vydavateli odborných periodik a řadou profesních sdružení.

Po redesignu v roce 2017 nabízí EnviWeb i propojení na stále více využívané sociální sítě a uveřejňování sdělení formou videí, infografik a postů na Facebooku.

By installing this app you agree to the following privacy policies:
'http://www.appsgeyser.com/privacy/app/'
'http://www.oneaudience.com/privacy/?package_name=com.wEnviWeb_6552852'
Show More

EnviWeb Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to EnviWeb
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App