We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Ensar TV icon

Ensar TV

1.1 for Android

The description of Ensar TV

Ensar Vakfı, 30 yıldır bağlı olduğu misyon ve sahip olduğu vizyonla hizmet hayatına devam etmektedir. İnternet üzerinden yayın yapan Ensar Televizyonu değer ve erdemlerinin farkında bireyler yetiştirmek adına öncelikli olarak eğitim alanında faaliyetleri olan Ensar Vakfı'nın bünyesinde kurulan Değerler Eğitimi Merkezi paralelinde eğitim programları ve seminerler hazırlayıp, yayınlayarak verilen eğitim hizmetinin sınırlarını genişletmektedir.

Arapça, Kuran-ı Kerim, Tefsir, Hadis, Fıkıh, İlmihal, Siyer derslerinin gerek interaktif, gerek uygulamalı programlarla öğrencilerin ders tekrarlarının kolaylaştırılması ve bu derslerle ilgili izleyicilerin eğitimlerini internet üzerinden çok kolay bir şekilde takibini sağlayan Ensar Televizyonu çağımızın sağladığı kolaylıkları sizlerle paylaşmayı hedeflemektedir.

Tematik eğitim kanalı misyonuyla eğitim vermenin yanısıra eğitimle ilgili haberler, yarışmalar, tartışma programlarına da yer verecek olan Ensar Televizyonu tecrübeli eğitmen kadrosu ve seminercileriyle, özverili ve dinamik çalışma ekibiyle siz değerli izleyicilerimizin hizmetindedir.
Show More

Additional Information

Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App