Emra Shqiptar - 100% Shqiptar icon

Emra Shqiptar - 100% Shqiptar APK

11 votes, 4.3/5
  • Author:

    Al Droid

  • Latest Version:

    1.3

  • Publish Date:

    2015-10-24

The description of Emra Shqiptar - 100% Shqiptar

Emra Shqiptar, eshte aplikacioni qe ju lejon te shfletoni emrat shqiptar!


Jemi shqiptarë dhe do të mbetemi të tillë përjetë! Përse mos të jenë dhe emrat tanë.


Ky shërbim ka si objektim qe te krijoje nje databze me emra shqiptare, qe fillimisht perdor databazen nje libri te vitit 1982, e me pas te rritet me ndihemn e komunitetit.

versioni web:
http://emrashqiptar.com

Show More
Emra Shqiptar - 100% Shqiptar APK Version History
Request Emra Shqiptar - 100% Shqiptar UpdateRequest Update
Emra Shqiptar - 100% Shqiptar 1.3 for Android 2.3.2+ APK Download

Version: 1.3 (4) for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Update on: 2015-10-26

Signature: cc1ec63f92e367af5ddea1b6f089306344c98ef4 Emra Shqiptar - 100% Shqiptar 1.3(4) apk safe verified

APK File SHA1: e12bf5ae1530b7a415090595bbe54711d6c8ebc7

What's new: Updated app ui, and fixed the data problem

Download APK(4.6 MB)

Emra Shqiptar - 100% Shqiptar 1.2 for Android 2.3.2+ APK Download

Version: 1.2 (3) for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Update on: 2015-08-21

Signature: cc1ec63f92e367af5ddea1b6f089306344c98ef4 Emra Shqiptar - 100% Shqiptar 1.2(3) apk safe verified

APK File SHA1: 19464b7e9c9183da4c8349f678a8bab5195f1e5d

Download APK(3.6 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App