Elleran Elvis icon

Elleran Elvis APK

  • Author:

    Elleran Elvis

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2018-03-31

The description of Elleran Elvis

Tunahan Kurtuluş meşhur olduğu sahne adıyla 'Elleran Elvis'; ilk başta Türk dizilerinde oyun oynamışken oyuncusu olarak başlamış ve sonrasında bu alan kariyerine yazmış olan şiirleri kayda alarak müzik dalında devam etmektedir.
Kariyerinde içerik üretmesinin 6 aylık bir süreç halinde ceza-i işlemi olarak yasaklanmasına sebep olan 3. şahsa ağır hakaret içeren şarkıları vardır. Sonraları bu durumdan pişmanmış ancak patlama yaşayan içeriklerin yayılmasına engel olamamıştır.
Yazdığı 2 lirik şiiri Türk Şiir Olimpiyatlarında yer almıştır.
MS (Multiple Skleroz) hastalığına farkındalık için Mehmethan Kurtuluş ile yapmış olduğu 'gülüMSe' adlı parça ile basında geniş yer bulup ana haberler, canlı yayınlar, yerel gazetelerde manşet ve röportajlar ile amaçlarına ulaşmış olduklarını göstermişlerdir.
Olgunlaştığı dönemde 'Bir Utanmazın Utanç Hikayesi' adlı edebi ve tasavvufi şiiri ile gazetelerde kendine tekrardan yer edinmiştir.
Kendisini rapçi, sanatçı, müzisyen, gibi sıfatlardan daha çok, 'derin düşünür' olarak tanımlar.
Diksiyonuna hakim olup iyi kullanması sayesinde, geniş kelime dağarcığı ve edebiyat bilgisi ile kelimelere yüklediği anlamın cümle üzerinde yakaladığı mânaları derin düşünen dinleyicileri şaşırtıyor.
Müzikal kariyer ortağı Mehmethan Kurtuluş yani abisidir.
İçeriklerini kendisine ait olan 24IR dijital müzik dağıtım şirketiyle internete paylaşmaktadır.
Çalışmalarına arkadaşının kurmuş olduğu köklü oluşum olan KingDoz Music stüdyosunda ekip olarak devam etmektedir.

*Yakında yeni bir güncellemeyle radyo ve fan birliği bölümü eklenecektir.
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Elleran Elvis Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Download
APKPure App