We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Ekskluzive icon

Ekskluzive

1.0 for Android

The description of Ekskluzive

Ekskluzive.al is a media company located in Albania created by Anri Bala in 2018. The objective is to provide reflective and transparent news and articles for the Albanian community.

# Shqip
Ekskluzive, është një prej mediave online më prestigjioze të momentin, e cila ka hyrë denjësisht në tregun shqiptar, duke u bërë shumë shpejt faktorë për të gjithë ata të cilët kërkojnë të lexojnë lajme të veçanta edhe të paanëshme, sikurse dëshiron dhe ti.

Kësisoj, më lejo lexues i nderuar që edhe unë, bashkë me kolegët e tjerë, të arrijmë të kuptojmë përpara teje disa tipare të gazetarisë që flet hapur dhe pa drojë, për problemet tona, tuat, tyret... nëpërmjet botës së të vërtetave tona, që do t’iu ndihmoj të bëni dallimin ndërmjet nesh dhe të tjerëve. Botues Anri Bala
Show More

Ekskluzive Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to Ekskluzive
More From Instant.al
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App