eKiosk NEWS icon

eKiosk NEWS

1.4.0 for Android

The description of eKiosk NEWS

O APLIKACJI

W dzisiejszych czasach pomimo ekspansji nośników elektronicznych profesjonalne dziennikarstwo jest zbyt istotne by mogło zniknąć. Dziennikarze i redakcje od samego początku istnienia stali się niezależną władzą mająca bardzo duży wpływ na społeczeństwo oraz kształtowanie go. Byli i są jednocześnie niezależną instytucja stojącą na straży rządów, polityki i międzynarodowych koncernów. Obiektywność, zespoły śledcze i artykuły faktu nigdy nie były tak istotne. W obecnych czasach kiedy media społecznościowe zasypują nas duża ilością fałszywych informacji, których podstawą i nadrzędnym celem jest clikbait obiektywność i rzetelność mają dodatkową wartość. Właśnie z tego powodu dezinformacja obecnie odgrywa znaczącą rolę w przekazach medialnych. Era cyfrowa przyniosła spore zmiany w tradycyjnych mediach. Ich przychody z reklam, są w dużym stopniu konsumowane przez wiodące spółki new-tech. Mniejsze przychody to mniejsza ilość dziennikarzy, artykułów i mniejsza rzetelność oraz przejrzystość. Właśnie dlatego pojawił się eKiosk NEWS, aby zmienić i odwrócić ten niekorzystny trend. Dając naszym czytelnikom aktualności i wiadomości najwyższej jakości chcemy wprowadzić je w nowy wymiar i kreować przyszłość. Jednocześnie pracując dla dobra czytelników jak i samych wydawców.

Pewne źródła – zaufani wydawcy

Zbudowanie zaufania czytelników jest niezwykle trudną sztuką. Tylko najbardziej wymagające i obiektywne redakcje zdobywają je od swoich czytelników. To właśnie, dlatego eKiosk NEWS współpracuje z najlepszymi wydawcami z naszego rynku. Gwarantujemy najwyższą jakość dostarczanych wiadomości przygotowanych przez najlepsze i najbardziej zaufane zespoły redakcyjne.
Spersonalizowane wiadomości
eKiosk NEWS posiada zestaw najwyższej jakości unikatowych algorytmów zapewniających optymalne dostosowanie treści do użytkownika. Algorytmy analizują serwisy naszych partnerów i ich wydawnictw i sortują je dodatkowo według ważności regionalnej użytkownika w oparciu o jego lokalizacje – zapewniając, że otrzymuje on najważniejsze wiadomości ze swojej okolicy.

Wygoda czytania

Zdając sobie sprawę, że interesująca zawartość to tylko połowa sukcesu przygotowaliśmy intuicyjny sposób prezentacji treści. Najważniejsze i najciekawsze informacje są zebrane dla użytkownika w najbardziej optymalny sposób. To właśnie dlatego eKiosk NEWS zapewnia również minimalistyczny czytnik wolny od reklam i w pełni konfigurowany przez użytkownika.

GŁÓWNE FUNKCJONALNOŚCI

ZAAWANSOWANE PRZESZUKIWANIE

Dzięki algorytmom zapewnia przeszukiwanie treści z kilku perspektyw wynikających z personalizacji użytkownika w udostępnianych wydaniach wraz z prezentacją ich okładek.

TAGI

eKiosk NEWS uczy się na podstawie przeglądanych tematów, aby wyszukiwać konkretne wiadomości – od wiadomości regionalnych po analizy giełdowe dzięki czemu użytkownik nie musi ich sam wyszukiwać.

FILTRY

Pozwalają dodatkowo dostosowywać zakres i typy publikacji oraz tematykę wiadomości. Zapewniając, że nie dostaniemy już niechcianych artykułów czy wiadomości.

POZYTYWNE WIADOMOŚCI

Szybki przegląd najważniejszych dziennych wiadomości wybranych na podstawie naszych kryteriów, które maja poprawić nasz nastrój dzięki wybraniu pozytywnych wiadomości.

NA PÓŹNIEJ

Zestawienie artykułów, które chcemy przeczytać w wolnej chwili i w dowolnym momencie dzięki możliwości skorzystania z trybu offline.

ZESTAWIENIA MAILOWE

eKiosk NEWS zapewnia dostarczenie rano na naszą skrzynkę mailową ciekawych artykułów i wiadomości. Dzięki temu zanim zjemy śniadanie mamy już możliwość zapoznania się z interesującymi nas wiadomościami.
Show More

eKiosk NEWS 1.4.0 Update

2018-04-05
Dodano nowe źródła informacji.
Zmodyfikowano ekrany zakupu subskrypcji premium.
Poprawiono zgłoszone błędy.
Przyjemnej lektury!
Advertisement
Previous versions
 • V1.4.0 13.6 MB APK

  eKiosk NEWS

  2018-04-05

  eKiosk NEWS 1.4.0 (68)

  Update on: 2018-04-05

  Requires Android: Android 4.4+ (Kitkat, API 19)

  Signature: 2eeb3bced506786b5cbfbdae57978aecd0b27f71 eKiosk NEWS 1.4.0(68) safe verified

  File SHA1: bc6fa752984c34e8323acb2c58d36b808fc9e625

  File Size: 13.6 MB

  What's new:

  Download

Similar to eKiosk NEWS
More From e-Kiosk SA
Comment Loading...
Ooops! No such content!
eKiosk NEWS Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App