We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Efendimizin Hayatından İnciler icon

Efendimizin Hayatından İnciler

1.3 for Android

The description of Efendimizin Hayatından İnciler

Sünnetin sözlük anlamı, “yol, gidiş, tabiat, prensip, kanun” demektir. Sünnet, Hz. Peygamber'in devamlı olarak yaptığı ve bir mazeret olmaksızın terketmediği ibadetler, davranışlar yaşama biçimleridir.

Eğer Efendimiz(SAV) in örnek hayatından hikayeler, kıssalar, yaşanmış olaylar, Hadisler arıyorsanız uygulamamız tam sizlere göre. İçerisinde Efendimizin(SAV) örnek hayatından yüzlerce Hadis, hikaye, yaşanmış olayları bulabilir, okuyup sevdiklerinize anlatabilir, kendinize örnek alabilirsiniz. Efendimiz(SAV) nasıl dua ederdi? Olaylara nasıl tepkiler vermiştir? Muhataplarına nasıl davranmıştır? Ashabına olan sevgisi nasıldır? Vb. onlarca yüzlerce soruya cevap bulabileceğiniz yüzlerce Hadis, hikaye uygulamamızda sizleri bekliyor. Kolayca ulaşmanız için hazırlanmış menüler, yazı karakterlerini büyültüp küçültebilme özellikleri gibi pek çok özellik de uygulamamızda mevcuttur. Ayrıca Kuran–ı Kerim, Elif Ba, Kuran Öğrenme, Cevşen, Namaz Sureleri, Duaları, Namaz Hocası, Peygamber Efendimize (SAV) salatlar, selamlar ve salavatlar, Günlük Dualar, rüya tabirleri gibi onlarca dini uygulamamıza da bağlantılar bulabilirsiniz.
Show More

Efendimizin Hayatından İnciler 1.3 Update

2018-12-11
düzenleme yapıldı

Efendimizin Hayatından İnciler Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
Similar to Efendimizin Hayatından İnciler
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Recommended
Download
APKPure App