e-kentim Site Yönetimi icon

e-kentim Site Yönetimi APK

8 votes, 3.2/5
  • Author:

    Nova Bilişim

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2015-05-14

The description of e-kentim Site Yönetimi

Finansal İşlemler

Sitenize Ait Tüm Finansal İşlemler

1. Aidat Ödemesi ; Oluşturmuş olduğunuz aidatların tahsilat ve iade işlemlerini kolayca takip edebilir, gecikme tazminatları ile borçlandırmalarınız doğru bir şeklide takip edebilirsiniz.
2. Tahsilat İşlemleri ; Aidat ödemeleri ister online banka işlemleri ile isterseniz de kredi kartı ile istediğiniz zamanda taksitli olarak gerçekleştirebilirsiniz. 
3. Gelir/ Gider Durumu; Gelir ve gider kalemlerinizi belirleyip dairelere göre dağıtımını yapabilirsiniz. 
4. Kasa /Banka/ Cari İşlemleri; Dilediğiniz kadar kasa, banka ve cari tanımlayarak hesap ekstreleri ayrı ayrı takip edebilirsiniz.
5. Fatura ve Masraf Dağıtımı; Gelir- gider faturalarınızı ve oluşacak masraflarınızı dilediğiniz şekilde dağıtımı yapabilir ve takibini sağlayabilirsiniz. 
6. Borç / Alacak Takibi ; Borç ve alacaklarınızı kolayca planlayıp cari hesap bakiyelerinizi takip edebilirsiniz. 
7. Finansal Durum; Gerek genel gerekse de kişisel finans durumunu görüntüleyip bilgilendirmelerde bulunabilirsiniz. 
8. Çek Senet Takibi ; Çek ve senetlerinizi tanımlayabilir, takip , ödeme ve tahsilat işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 
9. İcra İşlemleri; Alacaklarınızı icra takibine alıp , avukatlar yardımı ile takibini sağlayabilirsiniz.
Site Yönetimi

Site - Apartman yönetimi

1. Sınırsız Kiracı ve Malik Tanımlama; Kat Maliklerini ve Kiracıları ayrı ayrı tanımlayarak hesap ekstrelerini ayrı ayrı takip edebilirsiniz. Kişi bilgilerini detaylı şekilde kaydederek tek tuş ile tüm bilgilere anında ulaşabilirsiniz.
2. Yapılacak İşlerin Takibi; Yapılacak işleri ve girilen iş taleplerinin takibi, gerçekleşmesi ve atanma işlemlerini yapabilirsiniz. 
3. Stok- Demirbaş Takibi; Sitenize ait demirbaş ve stokları sisteme tanımlama yapabilir, giriş ve çıkışları kontrol edebilirsiniz.
4. İşletme Projesi ; Gelir gider tanımlarınızı yaparak işletme projenizi oluşturup anlık raporlarla genel durumunuzu takip edebilirsiniz. 
5. Toplantı ve Yönetim; Yönetimin aldığı kararları ve toplantı taleplerini kayıt altına alabilir, sms,mail veya duyuru yoluyla gerekli bilgilendirmeleri yapabilirsiniz. 
6. Sosyal Tesis Yönetimi ; Sitenizde bulunan sosyal tesisleri tanımlayıp, site sakinlerinin sistem üzerinden tesisler için rezervasyon yapma imkanı sağlayabilirsiniz.
7. Yetkilendirme; Güvenlik personeli, muhasebeci, yönetici, denetçi, temizlikçi, kapıcı gibi roller oluşturup yetkilerini belirleyip görevler atayabilirsiniz. 
8. Çağrı Merkezi Desteği; Çağrı merkezi hizmeti ile arama hizmeti yükünüzü hafifletebilirsiniz.
Raporlar

Site Yönetimize ait gerekli tüm raporlar

1. Detay Raporlar; Finansal verilerinizin ve site ile ilgili bilgilerin raporlarını alıp, dilediğiniz formatta çıktı alıp, paylaşımlarda bulunabilirsiniz. 
2. Import/Export; Kurulum sırasında verilerinizi kolayca aktarabilir, dilediğiniz zaman bilgilerinizi istediğiniz gibi gruplayarak ve filtreleyerek excel çıktısını alın.
Kullanıcı İşlemleri

Web siteniz hazır

1. Web sitesi; Sitenize özgü, kendi alan adınız ile ulaşabileceğiniz, siteniz ile ilgili görseller girebileceğinize sitenizde neler olup bittiğini gösteren bir platform oluşturabilirsiniz. 
2. Banka ve Kredi Kartı Entegrasyonu ; Kullanıcılar gerek online olarak bankalara yaptığı ödemeler ya da kredi kartı ile yapmış olduğu ödemeleri görmenin güvencesini yaşarlar. 
3. Tesis Rezervasyon; Site sakinlerinin sosyal tesis ve ortak kullanım alanlarını site üzerinden kolayca rezervasyon yapmasını sağlar.

Show More
e-kentim Site Yönetimi APK Version History
Request e-kentim Site Yönetimi UpdateRequest Update
e-kentim Site Yönetimi 1.0 for Android 2.2+ APK Download

Version: 1.0 (1) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2016-08-07

Signature: 0a0a37dc27aeb4d2069882f3bba1d107e6b16115 e-kentim Site Yönetimi 1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: 13159a9eabbe149acd781a5391bb9b7ca918877a

Download APK(1.5 MB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App