E Devlet SSK Sorgulama icon

E Devlet SSK Sorgulama APK

  • Author:

    SSK Sorgulama

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2018-04-10

The description of E Devlet SSK Sorgulama

* SGK Sorgulama
* SGK 4A/4B/4C Hizmet Dökümü
* T.C No İle SSK Sorgulama / E-devlet Üzerinden Sorgulama
* Bağkur/Emeklilik Hizmeti Sorgulama
* Ne Zaman Emekli Olurum / Emeklilik Maaşı Sorgulama
* Bağkur Borç Sorgulama

Uygulamayı kullanabilmek için e-Devlet Şifresi veya Mobil İmza sahibi olmalısınız. e-Devlet Şifrenizi PTT şubelerine geçerli kimliğiniz ile birlikte şahsen başvurarak temin edebilirsiniz. Mobil İmza aboneliği için hizmet aldığınız operatöre başvurmalı ve gerekli prosedürü tamamlamalısınız.

Uygulamayla, www.turkiye.gov.tr adresinde en sık kullanılan hizmetleri kullanabilir, favori hizmetlerinizi görebilir, profil bilgilerinizi düzenleyebilir, anlık bildirim alabilir, kamu kurumları ve belediyelere ait bilgi ve hizmetlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

En Sık Kullanılan Hizmetler
- SGK 4A Hizmet Dökümü
- Adalet Bakanlığı Mahkeme Dava Sorgulama
- Gelir İdaresi Başkanlığı Vergi Borcu Sorgulama
- SGK GSS Prim Borcu Sorgulama
- Maliye Bakanlığı e-Bordro Hizmeti

Kullanılan İzinler:
- Konum: BTK Baz İstasyonu Sorgulama gibi konum bazlı hizmetlerin kullanılabilmesi için konum bilginize ihtiyaç duyulmaktadır.
- Dosya Erişimi / Depolama: Profil resminizi kaydetmek ve özel günlere ait resimleri görüntülemek için kullanılmaktadır.
- Kamera: Profil resminizi çekebilmek için ihtiyaç duyulmaktadır.
- Kablosuz Ağ Bağlantı: Internet kalitenizi tespit edebilmek için kullanılmaktadır.

SGK'nın kendi sitesinde yapabildiğiniz tüm işlemleri bu uygulamadan yapabilirsiniz.

Hizmet Dökümü 4A - 4B
Emeklilik Hizmetleri vs.

Uygulama SGK'nın kendi sitesi üzerinden çalışmaktadır.
Bilgilerinizi kesinlikle kaydetmez veya hatırlamaz.

SGK işlemleriniz kolayca mobilden halledin.

Hizmet dökümünüzü kolayca görüntüleyin.

e devlet

Telefonunuzu yan çevirerek kullanmanız tavsiye edilir.

Android için kolaylaştırılmış ekran.

Uygulamamız ile ücretsiz e-devlet üzerinden SSK sorgulama yapabilir aynı zamanda SGK Hesaplamaları yapabilirsiniz. Soru sor kısmı ile merak ettiğiniz ne varsa sorabilir ve cevap alabilirsiniz.

SGK Hesaplama işlemlerinden bazıları:

* Emeklilik Hesaplama (4/a (SSK Emeklilik Hesaplama) 4/b (Bağ-Kur Emeklilik Hesaplama) (4/c (Emekli Sandığı Emeklilik Hesaplama)

* Askerlik Borçlanması Hesaplaması
* Doğum Borçlanması
* Yurt Dışı Borçlanması
* İşsizlik Maaşı
* Kıdem Tazminatı
* Yıllık İzin Ücreti

Yukarıdaki hesaplamaların hepsini ücretsiz yapabilirsiniz.
Bu yazımızda sizlere devletin bize sağlamış olduğu en güzel imkânlardan biri olan internet tabanlı Sosyal Güvenlik İşlemlerinden bahsetmeye çalışacağız. SSK gün sorgulama işlemlerinizi iki şekilde yapabilirsiniz. Bu yollardan ilki bir PTT şubesinden alabileceğinizi bir e Devlet şifresi ile yapmanızdır. Diğer yol ise şifre olmadan sadece kendinize ait kimlik bilgileriniz ile almaktır. SSK Gün Sorgulama işleminizi e Devlet üzerinden de yapabilirsiniz. Ancak bunu yapabilmeniz için PTT şubelerinden alacağınız bir adet şifreye ihtiyacınız olacaktır. Eğer bir e Devlet şifreniz varsa yeni bir şifre almanıza gerek kalmıyor. Elinizdeki mevcut şifre ile bütün işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili internet sitesine girmeniz gerekiyor ilk olarak. Önünüze bir sekme açılacak ve siz bu sekmeden “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayın. Bunu yapabilmeniz için de ilk olarak elinizde mevcut bulunan e Devlet şifrenizi ve vatandaşlık numaranızı girmeniz gerekmektedir. Girdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olduğunuz takdirde “Sisteme Giriş Yap” butonunu tıklayın ve böylece sisteme giriş yapmış olacaksınız. Daha sonra ise SSK Gün Sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Bu şekilde işlemlerimizi halletmek her açıdan bizlere avantaj sağlamıştır. Oturduğumuz yerden, evimizden, ofisimizden işlemlerimizi hallederek zamandan da tasarruf sağlamış olacağız. Aynı zamanda şubelerde saatlerce sıra beklememize gerek kalmayacak ve şubelerde kalabalıklar da oluşturmamış olacağız.
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App