Duyu Mobil icon

Duyu Mobil APK

1 votes, 5.0/5

The description of Duyu Mobil

Duyu Mobil uygulaması Türkiye'de ilk olarak geliştirilmiş işitme ve konuşma engelli insanlarımızın, diğer herkesle eşit şart ve kalitede hizmet almasını sağlayan, Duyu Teknoloji firması tarafından tamamen yerli girişimle gerçekleştirilmiş ve TSE (Türk Standartları Enstitüsü) tarafından patentlenmiş bir servistir. Görüşmeler %100 gerçek zamanlı ve güvenlikli yazı iletişimi ile gerçekleşir. Sahip olduğu yüksek işlevsellik ve kolay kullanım özelliği ile en yüksek verimliliği sunmaktadır.

Çevirimiçi servisi seçip kolaylıkla gerçek zamanlı görüşmeyi başlatabilirsiniz ve canlı bağlantı gerçekleştikten sonra görüşme işlemine başlayabilirsiniz. Ayarlar ekranından gelen ve giden yazı rengini, yazı stilini, boyutunu kolaylıkla seçebilir, konuşma ekranında anlık iletişimi hissedebilmek adına titreşim, işaret dili görseli ve flaş efekti ekleyebilirsiniz. Görüşme ekranı oldukça kullanışlı ve basit tasarıma sahiptir. Amaç kullanım kolaylığını bütün müşterilere hissettirmek ve uygun biçimde servis sağlamaktır. Yazışmalar karakter karakter ve anında karşı tarafa iletilmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen sitemizi ziyaret ediniz ve görüşleriniz için [email protected] adresine e-posta gönderiniz.

Sistem Gereksinimleri:
»Android 2.3.6 ve üzeri tüm cihazlarda.
»Internet erişimi için GSM operatörleriniz tarafından sağlanan mobil internet veya normal standartlara uygun, şifre erişim sorunu bulunmayan kurulu bir Wi-Fi (Kablosuz Bağlantı Alanı) gerekmektedir.

Show More
Similar Or Related
More From Developer
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App