DUAPUNE icon

DUAPUNE APK

89 votes, 4.2/5

The description of DUAPUNE

Produkti me i ri që prezantohet në tregun e punës, duapune.com për telefona celularë me Android.

Ky produkt përfaqëson një vlerë të shtuar të portalit më të vizituar për punën dhe karierën duapune.com, e cila është aktive prej 2009 dhe ku janë rregjistruar me mijëra punëkërkues, punëdhënës dhe vende pune të shpallura.

duapune.com për celularë në Android ofron:

Kërkim i përgjithshëm me fjalë celës, qytet, kategori pune, emri i kompanisë
Faqja kryesore e një vendi të lire pozicion pune
Lista e vendeve të lira të punës
Lista e kategorive të punës
Faqja e kompanisë së rregjistruar

Aplikimi duapune.com për Android është falas dhe nuk është e nevojshme të rregjistrohesh për ta përdorur. Këtë version mund ta shkarkoni dhe ta përdorni kudo që jeni
Show More
DUAPUNE APK Version History
Request DUAPUNE UpdateRequest Update
DUAPUNE 1.5.2 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.5.2 (8) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2016-05-20

Signature: 88bee7787c1d44c2c075ba74e322eef4a6aec080 DUAPUNE 1.5.2(8) apk safe verified

APK File SHA1: 3734a4468e0eb148977824fdb0714e9240c71ce5

What's new: New features, fixed bugs

Download APK(3.4 MB)

DUAPUNE 1.5.1 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.5.1 (7) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2016-04-13

Signature: 88bee7787c1d44c2c075ba74e322eef4a6aec080 DUAPUNE 1.5.1(7) apk safe verified

APK File SHA1: 62c01ef9a6ed763debaa04ab045350236ee23804

What's new: New features, fixed bugs

Download APK(3.4 MB)

DUAPUNE 1.5 for Android 3.0+ APK Download

Version: 1.5 (6) for Android 3.0+ (Honeycomb, API 11)

Update on: 2016-02-09

Signature: 88bee7787c1d44c2c075ba74e322eef4a6aec080 DUAPUNE 1.5(6) apk safe verified

APK File SHA1: 4ecd60592c749629fb4bbc0f7c84b792e0377a4d

What's new: Old Version DuaPune

Download APK(3.6 MB)

Similar Or Related
More From Developer
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App