Dovepost icon

Dovepost APK

2 votes, 5.0/5

The description of Dovepost

HIZLI: bu mümkün olan en yakın sunucuya kullanıcılara bağlamak için dünya çapında konumlandırılmış veri merkezleri ile dağıtılmış altyapısını kullanması nedeniyle Dovepost piyasadaki en hızlı mesajlaşma uygulamasıdır.

GÜVENLİ: Biz bunu kitlesel haberciler arasında en iyi güvenlik sağlamak için misyonumuzu yaptı. Dovepost ağır zaman test algoritmaları ile tüm verileri şifreler.

BULUT DEPOLAMA: her zaman güvenli veri erişebilmesi için Dovepost sorunsuz, tüm cihazlarınız arasında senkronize edilir. Mesajınız geçmişi Telgraf bulut içinde ücretsiz olarak saklanır. tekrar veri kaybetmek asla!

GRUP SOHBET & PAYLAŞIM: Dovepost ile, hızlı, 1000 üyeden büyük grup sohbetleri oluşturan büyük videoları paylaşmak, belgeleri (.doc, .ppt, .zip, vb) ve arkadaşlarınıza fotoğraf sınırsız miktarda göndermek .

GÜVENİLİR: mümkün olan en az bayt mesajlarınızı sunmak için inşa edilen Dovepost şimdiye kadar yapılmış en güvenilir mesajlaşma sistemidir. Hatta zayıf mobil bağlantılarda çalışır.

% 100 BEDAVA : Dovepost ücretsiz ve her zaman ücretsiz olacaktır. Biz reklamları satmak ya da abonelik ücreti tanıtmak için gidiş değildir.


maksimum gizlilik ilgilenenler için Dovepost Gizli Sohbetler sunmaktadır. Gizli Sohbet mesajları katılan her cihazda otomatik olarak kendi kendini yok etmeye programlanmış olabilir. mesajlar, fotoğraflar, videolar ve hatta dosyaları - Bu şekilde içerik kaybolan her türlü gönderebilirsiniz. Gizli Sohbetler bir mesaj sadece istenen alıcı tarafından okunabilir olmasını sağlamak için uçtan uca şifreleme kullanın.

Show More
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App