DoraDroid icon

DoraDroid APK

14 votes, 5.0/5
  • Author:

    OneGrupAS

  • Latest Version:

    1.5

  • Publish Date:

    2014-07-14

The description of DoraDroid

DoraDroid şimdilik Android ve Windows işletim sistemlerinin bir biri arasında Wi-Fi üzerinden haberleşmesini sağlayan, kullanıcıların basit arayüzüyle komut bankasını kendilerinin geliştirebildikleri akıllı asistan uygulamasıdır.

Dikkat ! Öncelikle bilgisayarınıza masaüstü uygulamasını kurmanız gerekmektedir.
www.doradroid.com adresini ziyaret ediniz.
Telif hakları One Grup A.Ş. tarafından saklanmaktadır.
____________________________________

NEDEN DORADROID KULLANMALI:
★ SOHBET ETMEK VE EMİR VERMEK İÇİN : Verdiğiniz sesli komutlar ile bilgisayarınızı yönetebilir, kendi komut bankanızı kendiniz ihtiyaçlarınıza uygun basitçe genişletebilirsiniz ve internette rahatça dolaşabilirsiniz. (Not : Ses açma tuşu ses motorunu çalıştırır.)

★ KALEM KAĞIT KULLANMAMAK İÇİN : Doğa dostu DoraDroid! Ses tanıma teknolojisiyle konuştuklarınızı açtığınız herhangi bir belgeye cümlesi cümlesine aktarabilir.

★ PİLİ BİTMEYEN FARELER İÇİN : Akıllı telefonunuzdan aynı touchpad gibi mouse kontrolü yapabilir, klavyesinden yazdıklarınızı bilgisayara aktarabilirsiniz.

★ TERCÜMANA PARA VERMEMEK İÇİN : Söylediğiniz her cümleyi farklı dillerde(şimdilik Türkçe/İngilizce) cümlenizin sonuna “İngilizceye çevir” diyerek tercümanlık yaptırabilirsiniz.

★ HEM OYUN OYNAYIP,HEM MESAJLASMAK İÇİN : Yattığınız yerden oyunlarınızı sadece dokunarak Game Pad özelliğiyle oynayabilir aynı anda sesli komut verebilirsiniz.

★ YATTIĞINIZ YERDEN BİLGİSAYARI KAPATMAK İÇİN : Sesli komut teknolojisine eklenen komut yönetim sistemi sayesinde bilgisayarınızı “Bilgisayarı kapat” diyerek kapatabilirsiniz.

★ GÖRME ENGELLİLER İÇİN : Uygulamamız sesli komut teknolojisi üzerine yoğunlaşmakta, ileri ki sürümlerimlerimizde kısa zamanda bilgisayarlarınızı sadece sesli komutla kontrol edebileceksiniz. Görme engelli vatandaşlarımız ve sizler için ücretsiz olarak yayınladığımız uygulamamıza destek çıkarak imkanlarımıza katkıda bulunabilirsiniz. Bunun için sadece reklamlara tıklayabilir veya bağış yapabilirsiniz.

★ VE ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN : Yeni güncellemelerimizi bekleyin.
Not : Sadece 2 lise öğrencisi sizlere imkanlar dahilinde bunları sunuyor, eğer bize destek çıkarsanız sizlere çok daha fazlasını vaat edebiliriz. Biz sadece hayatınızı renklendirerek yaşam kalitenizi arttırmak istiyoruz.
____________________________________

Sizden haber almak bizi her zaman mutlu eder!
Eğer bir öneriniz, soru veya merak ettiğiniz konu varsa lütfen bize eposta ile ulaşın:
[email protected]
veya bizi twitter'dan takip edin:
http://twitter.com/DoraDroid
www.onegrup.com

#DoraDroid

DoraDroid for Android official Trailer

Show More
DoraDroid APK Version History
Request DoraDroid UpdateRequest Update
DoraDroid 1.5 for Android 1.5+ APK Download

Version: 1.5 (9) for Android 1.5+ (Cupcake, API 3)

Update on: 2016-08-12

Signature: d14a86e20876b7ac91ed5df3e32d67171f0d2fed DoraDroid 1.5(9) apk safe verified

APK File SHA1: 9535bcfc9b92961318efa4e9c4ba85731d4f083c

Download APK(10.2 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App