Doktora Sor icon

Doktora Sor APK

The description of Doktora Sor

Hizmet şartları ve gizlilik bildirimini kabul ettikten sonra kalp hastalıkları konusunda sık sorulan soruları inceleyebilir, uygulama aracılığı ile kardiyoloji uzmanı Dr Aytekin Topçu'ya kalp hastalıkları konusunda soru yöneltebilir, isterseniz mevcut EKG, holter, EKO gibi tetkiklerinizi sorunuza ekleyerek danışabilirsiniz.
Uygulama, sorunuz/tetkikleriniz bana ulaştıktan sonra en uygun zamanda yorum ve tavsiyelerimi kullanıcıya sesli bildirim yolu ile haber verecektir.

UYGULAMA, kullanıcı ve kardiyoloji uzmanı Dr Aytekin Topçu'yu bir araya getirerek, kullanıcıların istemli genel kardiyoloji sağlık bilgilendirmesi amacı ile kurulmuş olup TEDAVİ VE TEŞHİS amacı taşımaz, görüş bildirir.

UYGULAMA, acil hiçbir durumda KULLANILMAZ !

UYGULAMA, kullanıcı ile kardiyoloji uzmanı arasında, kullanıcı'nın talebi üzerine başlayan bir bilgilendirme platformudur.

UYGULAMA'da yer alan bilgilerin ve/veya kardiyoloji uzmanı'nın tavsiyelerinin hiçbiri HASTA MUAYENESİ VE HASTALIK TEŞHİSİ anlamına gelmeyip, doktor muayenesinin yerini tutmaz. Kardiyoloji uzmanı'nın verdiği cevaplar, hasta görüşmesi yapılmadan ve muayene edilmeden verilen cevaplar oldukları için sadece bilgilendirme ve fikir verme amacı taşırlar. UYGULAMA'da yer alan bilgilere göre mevcut tedavinin durdurulması ve değiştirilmesi kesinlikle ÖNERİLMEZ.

Kullanıcılardan gelecek olan sorulara göre sık sorulan sorular bölümü güncellenecektir.
Show More
Advertisement
Doktora Sor APK Version History
Request Doktora Sor UpdateRequest Update
Doktora Sor 1.2 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 1.2 (3) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2016-06-29

Signature: ab447581a76e1ea366aa778a4fc1a952cf39c34b Doktora Sor 1.2(3) apk safe verified

APK File SHA1: 2713d15e23d79421fcdcbdc37de8fdcd0a0e097e

Download APK(4.2 MB)

Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App