Dogana e Veturave icon

Dogana e Veturave APK

2 votes, 4.5/5
  • Author:

    Astrit Veseli

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2016-10-09

The description of Dogana e Veturave

Kalkulatori i Doganes per Veturat te Kosoves, Bene kalkulimin e Akcizes, Tatimi dhe Doganes gjithese qe duhet per te zhdoganur nje veture ne teritorin e Kosoves.
Show More
Dogana e Veturave APK Version History
Request Dogana e Veturave UpdateRequest Update
Dogana e Veturave 1.0 for Android 4.1+ APK Download

Version: 1.0 (1) for Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

Update on: 2016-12-31

Signature: c96ed911b62433ca6577e469c3d261f459289f1c Dogana e Veturave 1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: 8a5032ee31e87a94d797ac389b2ee99a64d934c6

Download APK(1.9 MB)

More From Developer
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App