Doğum Günü Boyama Kitabı Oyunu icon

Doğum Günü Boyama Kitabı Oyunu APK

  • Author:

    Boyoz.com

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2016-09-20

The description of Doğum Günü Boyama Kitabı Oyunu

Minik Bilge Boyama Kitabı serisinin en güzel ve eğlenceli oyunu olan Doğum Günü Boyama oyunu artık sizlerle. İtunesten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sizlerin de bildiği gibi çocuklar için boyama oyunları olmazsa olmaz oyunlar arsında yer almaktadır.
Bu eğitici boyama oyunu sayesinde çocuklarınız hem eğlenecek hem de yeni bir şeyler öğrenecek. Bu oyun ile çocuklarınızın zekâ gelişimine destek olurken, onların ne kadar da eğlendiğini göreceksiniz.

Oyunun bir güzel yanı da çocuklarınızın boyadığı resimleri tek tuş ile Facebook’ta paylaşabiliyor olmanız. Ayrıca resimleri dilerseniz e-posta olarak da dilediğiniz kişilere gönderebilirsiniz. Beğendiğiniz resimleri galeriye kaydederek, telefonunuzda bulundurabilirsiniz.

Oyun açıldığında karşımıza bir çok resim gelmektedir. Karşınıza gelen resimlerden hangisini boyamak istiyorsanız onu seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz resmi boyarken, beğenmediğiniz de ekranın en üstünde bulunan temizle butonuna basarak, resmi ilk haline döndürebilirsiniz.

Çocuklarınıza boş, hiçbir amacı olamayan ve şiddet içeren oyunları satın almak yerine, onların zeka gelişimini destekleyici, aynı zamanda da eğlenecekleri bu oyunu yüklemenizi tavsiye ederiz. Hem çocuklarınızı sevindirin hemde yaptığı resimlerle babaları sevinsin!

Ayrıca hem Minik Bilge Boyama Oyunları serisinin diğer oyunlarını da inceleyerek, hemde ücretsiz olan diğer Minik Bilge oyunlarını inceleyerek onlarıda ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Boyama oyunu hem tablet, hem de telefonlarda düzgün olarak çalışmaktadır. Dilediğiniz cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Oyun ile alakalı her türlü, soru, sorun, istek, öneri ve şikayetlerinizi bilgi@boyoz.com e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Show More
Advertisement
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Games In Last 24 Hours
Download
APKPure App