We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
DinamikMAT icon

DinamikMAT

1.2.9 for Android

The description of DinamikMAT

DinamikMAT Cep Uygulaması

DinamikMAT, Türkiye’nin ilk ve tek “akıllı soru üretme sistemi”dir. MEB öğretim programındaki kazanımların tümünü kapsayan DinamikMAT; 5, 6, 7 ve 8. Sınıf Matematik dersi için, çoktan seçmeli sınırsız sayıda soru oluşturma özelliğine sahiptir.
DinamikMAT’la istediğin zorluk seviyesinde, dilediğin kadar Matematik testi oluşturabilirsin. Hatta testlerinin kaç sorudan oluşacaklarına bile sen karar verirsin.

DinamikMAT testlerini, bilgisayarından, tabletinden ya da cep telefonundan cevaplayabileceğin gibi, çıktılarını alarak kağıt üzerinde de alışkanlıklarından kopmadan çözebilirsin.

DinamikMAT, başka bir Matematik kaynağına ihtiyaç duymadan, sınav pratiği kazanmana yardımcı olur. Ayrıca, kolay-orta-zor olmak üzere, farklı zorluk seviyelerinde ve farklı tiplerde sorular sunan DinamikMAT’ın detaylı raporları sayesinde eksiklerini de anında görebilir, zamanında tamamlarsın.

Matematik dersinde, yeni öğrendiğin bir konuyu pekiştirmek, yazılıya hazır olup olmadığını görmek ya da TEOG gibi Merkezi Ortak Sınavlara hazırlanmak için ihtiyacın olan her şeyi DinamikMAT bulabilirsin.

İnternetin olduğu her yerde evde, okulda, serviste, parkta... kısacası sen neredeysen DinamikMAT orada!
Show More

DinamikMAT Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to DinamikMAT
More From Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App