We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Dijital Teknik Dergisi icon

Dijital Teknik Dergisi

1.0 for Android

The description of Dijital Teknik Dergisi

Kasım 2003’te yayın hayatına başlayan Dijital Teknik Dergisi, uluslararası endüstriyel reklam ve dijital baskı konusunda yayın yapan bir ihtisas dergisidir. Aylık olarak yayınlanan dergimiz, hazırlık, baskı, bitim ve işleme, malzeme ve aplikasyon başlıkları altında konuyla ilgili tüm teknolojileri içeriğinde barındırır. Bunlara ilave olarak, sektörü sürekli gözlem altında tutan aktüel bölümü, özel dosya çalışmaları, yeni ürünler, ayın ürünü gibi araştırma konuları ve sektör temsilcilerinin yer aldığı söyleşi bölümleri, dergiyi okurun ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir yapıya dönüştürür. Dijital Teknik uluslararası arenada dijital baskı teknolojileri ve grafik tasarım sektörünün başrol oyuncuları olarak yer alan Sign İstanbul, FESPA ve SGIA’in Türkiye’deki takipçisi olarak, dünyadaki sektörle ilgili tüm gelişmeleri yakından takip eder, sıcak gelişmeleri ciddi ve tarafsız yaklaşımı ile zamanında okuyucularına ulaştırır.
Dijital Teknik, Türkiye’nin en eski ve en büyük fuarı olan Sign İstanbul Fuarı’nın da yayın sponsorudur. Dergi aynı zamanda European Digital Press Awards (EDP)’nin Türkiye üyesidir.
Show More

Dijital Teknik Dergisi Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to Dijital Teknik Dergisi
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App