Digitalb Kudo icon

Digitalb Kudo APK

  • Author:

    DIGITALB

  • Latest Version:

    1.9.2

  • Publish Date:

    2017-05-02

The description of Digitalb Kudo

Digitalb KUDO - App-i që sjell LIVE kanalet e DIGITALB në celularin apo tabletin tënd. Tani nuk humbet asnjë program të preferuar edhe nëse nuk je para televizorit. Shkarko App-in Digitalb KUDO! nëpërmjet Wifi, që të mos konsumoni “internet data” nga operatori juaj mobile.

Karakteristikat e përgjithshme;

*LIVE TV, me 30 kanale televizive.
Kanale gjeneraliste, kanale lajmesh, kanale filmash, kanale për fëmijë, kanale dokumentarësh, kanale muzikore dhe kanale sportive. Shumë shpejt edhe kanale të tjera!

*Catch Up
Mund të rikthehesh në kohë dhe të shohësh programe që janë transmetuar, deri në 72 orë më parë.

*EPG
Çdo kanal vjen me guidën e programeve, me përshkrimin përkatës.

*Parental control
Kontroll prindëror për kufizimin e shikueshmërisë së kanaleve sipas moshës së lejuar.

*Listë favorite
Ju keni mundësine të krijoni një grup kanalesh sipas shijeve tuaja.

*Së shpejti;
VOD
“Remote Control”

Për t’u abonuar në Digitalb KUDO, vizitoni link e mëposhtëm:
https://abonohu.digitalb.al/

------

- Suportohen versionet android me OS 4.04, e më tej.
- Sa bandwidth kërkon? Te paktën 1 Mbps për celular , phablet dhe tablet.

* Përdorimi i internetit mund t’ju ngarkojë me detyrime shtesë nga operatori juaj, i cili ju mundëson mobile data.
Show More

What's new

2017-05-02
Ne kete version:

* Bugfixing dhe rritje e stabilitetit te aplikimit

* Ne raste te vecanta qe keni probleme, ju lutemi beni unistall dhe pastaj reinstall
Digitalb Kudo APK Version History
Request Digitalb Kudo UpdateRequest Update
Digitalb Kudo 1.9.2 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 1.9.2 (78) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2017-05-02

Signature: a2421a25637db3b7f63df4dd8f21a7701840d2ab Digitalb Kudo 1.9.2(78) apk safe verified

APK File SHA1: 3e739f80e3cec0a8695cfa78300bfacf2dbea8ba

What's new: Ne kete version: * Bugfixing dhe rritje e stabilitetit te aplikimit* N More...

Download APK(6.2 MB)

Digitalb Kudo 1.5.0 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 1.5.0 (32) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2016-01-15

Signature: a2421a25637db3b7f63df4dd8f21a7701840d2ab Digitalb Kudo 1.5.0(32) apk safe verified

APK File SHA1: 1f1075f8698eacd4c9b76366aad5cf5a3ae14317

What's new: Ne kete version:* Bugfixing dhe rritje e stabilitetit te aplikimit* Ne More...

Download APK(5.2 MB)

Digitalb Kudo fta-digitalb-1.4.8 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: fta-digitalb-1.4.8 (30) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2015-12-26

Signature: a2421a25637db3b7f63df4dd8f21a7701840d2ab Digitalb Kudo fta-digitalb-1.4.8(30) apk safe verified

APK File SHA1: b76cd7d3ceecb2286e13a30343161aa44c0c9447

Download APK(5.2 MB)

More From Developer
Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App