Depo Türkiye icon

Depo Türkiye APK

4 votes, 4.0/5

The description of Depo Türkiye

lkerler Otomotiv; Türkiye Otomotiv Yedek Parça sektöründe kalitesi ile tanınan, dinamik, etkin, güvenilir, üretken, tercih edilen ve büyüyen bir şirket olarak sektöründe lider olma yolunda ilerlerken; projelerini toplumsal, çevresel ve etik sorumluluklardan taviz vermeden global standartlarda hayata geçirmeyi ilke edinmiştir.


Türkiye Otomotiv Yedek Parça pazarında yeni dengelerin oluşacağını öngören İlkerler Otomotiv, yapılanmasına bu gelişmeler doğrultusunda yön vererek önümüzdeki yıllara çok daha güçlü bir altyapıyla hazırlanmaktadır.

Otomotiv sektörünün öncü kuruluşlarından olan İlkerler otomotiv, 1961 yılında kurulmuş ve elli iki yıllık kurumsallaşma sürecinde toptan ve perakende satış hizmeti vererek pazarın en güçlü firmalarından biri haline gelmiştir. Satış stratejisinin gereklerini yerine getirerek her bir ürün için büyük bir itina ile çalışmaktadır. Müşterilerine sunduğu geniş ürün yelpazesinde ihtiyaçlarını belirleyip onlara en iyi hizmeti verebilmek için, doğru ürünü, doğru zamanda en doğru fiyatla teslim etmeyi hedeflemektedir.

Türkiye otomotiv yedek parça sektöründe bir ilk olan “OTOGO” sistemi 2010 yılında İlkerler Otomotiv ile hayata geçirilmiştir. Sistem her geçen gün gelişmekte ve güçlenmektedir. Türkiye çapındaki yaklaşık 300 OTOGO bayii ile yedek parça sektörünün gelişimine yön vermektedir.

Show More
Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App