Demircioğlu Traktör icon

Demircioğlu Traktör APK

2 votes, 5.0/5
  • Author:

    SIBER.WORK

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2015-09-17

The description of Demircioğlu Traktör

Demircioğlu Traktör,1985 yılında Halil Demircioğlu tarafından Yatağan’da kurulmuştur.

2002 - 2008 yılları arasında Massey Ferguson Uzel, Muğla-Yatağan-Milas-Bodrum-Ula-Datça-Marmaris-Aydın Çine-Bozdoğan bölge bayiiliğini alarak,bu bölgelerde Massey Ferguson'un pazar payını % 55'e kadar yükseltmiştir…

Firmamız, 2011 yılının Nisan ayında % 100 Türk malı olan ERKUNT TRAKTÖR'ün, Muğla(Menteşe)-Yatağan-Milas-Bodrum-Ula-Datça-Ortaca-Köyceğiz-Dalaman-Marmaris-Ören- Kavaklıdere-Bozdoğan(Aydın) ana bayiiliğini bünyesine katmıştır…

Demircioğlu Traktör, her marka ve model ikinci el traktör çeşitleri,her türlü otomobil ve ticari araçlar ile müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetler listesinde yer almaktadır.

Firmamız traktör satışı dışında aktif olarak tarım ile uğraşmakta olup yonca,buğday,saman ve mısır slaji üreterek müşterilerine arz etmektedir.

Demircioğlu Traktör alanında uzman, tecrübeli aynı zamanda genç ve dinamik bir ekibe sahiptir. Demircioğlu Traktör, olarak müşterilerimiz ile sıcak ve profesyonel ilişkilere verdiğimiz önem sayesinde, müşterilerimizin isteğini belirliyor ve müşterilerimizin bir sonraki gereksinimi konusunda onlara yol gösteriyoruz. Üretimin her aşamasında müşterilerimizin ilerleyişten haberdar olmasını sağlıyoruz.

Demircioğlu Traktör, olarak çalışanlarımıza verdiğimiz değer, araştırma-geliştirmeye verdiğimiz önem, müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalite olarak karşımıza çıkmaktadır.
Show More
Similar Or Related
More From Developer
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App