Defteri Kapat Şiir Sokakta+ icon

Defteri Kapat Şiir Sokakta+

1.0 for Android

The description of Defteri Kapat Şiir Sokakta+

Şiir Sokakta, edebi/şiirsel derinliği olan, poetik bir altyapısı ve söyleyecek sözü olan şiirsel bir halk hareketidir. Direkt sokakla ve aracılığı ile, insanla temas halindedir.
Faili meçhul şiiri sokaklara çıkarıyoruz, metrolara bindiriyoruz, banklarda oturtuyoruz, eski telefon kulübelerinde konuşuyoruz onunla, sessiz yığınların sesi yapıyoruz faili meçhul şiiri, para üstünü ona veriyoruz, yolda yürürken elimizden düşürüyoruz başkası bulsun diye, avm'lerde bir isyan gibi dalgalandırıyoruz bayrağını, karşıdan karşıya geçiriyoruz şiiri, elimizdeki bir fazlasını yanımızdakine veriyoruz, olmadık anda eline tutuşturuyoruz şiiri, çay bahçesinde çay içiyoruz onunla, bir bankta tek başına oturanlarla paylaşıyoruz, elimizde şiir kitabımızla çıkıyoruz sokağa. böylelikle büyütüyoruz bu sevdayı, daha çok, elden ele. şiir kitapta değil, sokakta güzeldir faili meçhul şiirler.
Alın şiirinizi, kitabınızı elinize sokaklara dökülün!
şiir gelecek ve hepimizi alacak bu dünyadan, kitaplarınızı kuşanın ve şiiri sokağa çıkarın. Edebiyat Sever biri iseniz Şiir Sokakta Sözleri uygulaması tam size göre.
insanlarla buluşturun şiiri. şiir insanların arasında güzeldir. konuşur onlarla, teselli eder, mutlu eder, umut eder, ettirir. şiir nefes alır, aldırır.
Yıllardır zaten yapılan bir uygulama idi bu durum. şimdi kitlelere yayılmış oldu.
Aslında farkında olmadan bu faili meçhul şiirler hayatımızın heryerine yerleşmişlerdir.
Resimli olarak derlediğimizŞiir Sokakta Sözleri uygulamasının ;

-Kopyalama Seçeneği
-Paylaşma Seçeneği
-SMS Gönderme Seçeneği
-İnternet üzerinde paylaşma
-Bluetooth ile paylaşma
-Sosyal Mesajlaşma programları ile paylaşma
-Sosyal Paylaşım ağlarında paylaşma


özelliklerini kullanarak paylaşım yapabilirsiniz.
Show More
Advertisement
Similar to Defteri Kapat Şiir Sokakta+
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Defteri Kapat Şiir Sokakta+ Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App