We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
IPTV Shqip Zeichen

IPTV Shqip

3.0 for Android

IPTV Kosova

Die Beschreibung von IPTV Shqip

Neve nuk bejm ndonje streaming live, por vetem se i mbledhum neper faqe të ndryshme linqet dhe i sjellim të gjitha se bashku në nje vend që tju mundesojmë më lehtë qasshmerinë në evente të ndryshme si:

I vetmi IPTV aplikacion qe funksionon me teledirigjues (remote control) ne Android Box dhe TV

1. TV Live, Shqip, Serbisht, Gjermanisht, Turqisht se shpejti edhe shumë të tjerë.
2. Filmat me të fundit të titruar në Shqip,
3. Filma Vizatimor të Dubluar në Shqip,
4. Serialet dhe Komedit më të fundit shqip si: O Sa Mire, Qka ka Shpija, etj
5. TV Show si:,Kafeneja jone, O sa mire, Qka ka shpija Oxyget (Besim Dina), Kojshija Show, nKosove Show, Hallkit, 7 Dit pa Ermanli.
6. Fetare: Ilahi, Filma, Ligjerata
7. Si dhe për të rriturit Filma Erotik +18, të mbrojtur me fjalekalim të cilin mund ta kerkoni në faqen tonë në FaceBook: https://www.facebook.com/IPTVShqipfree

Gjithashtu sipas deshires suaj mund te permbledhni Playlista ne youtube me muzik te zgjedhur nga ju dhe ne i vendosum ne Aplikacion, nese deshironi qe ti ndani me miqt tuaj ne menyr private mund ti vendosum edhe Fjalekalim qe te mund ti shikoni vetem ju dhe miqt tuaj.

Na kontaktoni per ndonje sygjerim shtes, kritikat tuaja jane te mireseardhura...

https://www.facebook.com/IPTVShqipfree/


Shqipt TV, Tv shqip, Live tv shqip, iptv shqip, filma me titra shqip, filma indiski, filma erotik, +18,
Mehr anzeigen

IPTV Shqip Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Frühere Versionen
 • V3.0 8.6 MB APK

  IPTV Shqip

  2017-04-01

  IPTV Shqip 3.0 (30)

  Aktualisieren auf: 2017-04-01

  Uploaded by: Muhammed Mamdouh

  Benötigt Android: Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

  Signatur: dfa91a223dfd514f43f96fcd68783c7689708903 IPTV Shqip 3.0(30) als sicher verifiziert

  Screen DPI: 120-640dpi

  Architecture: armeabi-v7a

  Datei SHA1: d36dd12763334fa812c34dfccb3d9db4a1872ab5

  Dateigröße: 8.6 MB

  Download

 • V2.0 16.3 MB APK

  IPTV Shqip

  2016-11-12

  IPTV Shqip 2.0 (20)

  Aktualisieren auf: 2016-11-12

  Uploaded by: Osama Abas

  Benötigt Android: Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

  Signatur: dfa91a223dfd514f43f96fcd68783c7689708903 IPTV Shqip 2.0(20) als sicher verifiziert

  Screen DPI: 120-480dpi

  Architecture: arm64-v8a, armeabi-v7a, x86

  Datei SHA1: b4f8f81392342543eb26fd38c6f85cc02f49b28c

  Dateigröße: 16.3 MB

  Was gibt es Neues:

  Download

 • V1.5 4.9 MB APK

  IPTV Shqip

  2016-07-16

  IPTV Shqip 1.5 (15)

  Aktualisieren auf: 2016-07-16

  Uploaded by: Robbert Stokes

  Benötigt Android: Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

  Signatur: dfa91a223dfd514f43f96fcd68783c7689708903 IPTV Shqip 1.5(15) als sicher verifiziert

  Screen DPI: 120-480dpi

  Architecture: universal

  Datei SHA1: 23fb56cb2cc5bd153e69cbfd909b08f276e20519

  Dateigröße: 4.9 MB

  Was gibt es Neues:

  Download

 • V1.3 4.9 MB APK

  IPTV Shqip

  2016-07-10

  IPTV Shqip 1.3 (13)

  Aktualisieren auf: 2016-07-10

  Uploaded by: Robbert Stokes

  Benötigt Android: Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

  Signatur: dfa91a223dfd514f43f96fcd68783c7689708903 IPTV Shqip 1.3(13) als sicher verifiziert

  Screen DPI: 120-480dpi

  Architecture: universal

  Datei SHA1: 1371405aab00871342005fecc1c802724a592ad8

  Dateigröße: 4.9 MB

  Was gibt es Neues:

  Download

 • V1.2 4.6 MB APK

  IPTV Shqip

  2016-03-23

  IPTV Shqip 1.2 (12)

  Aktualisieren auf: 2016-03-23

  Uploaded by: Edu Guido

  Benötigt Android: Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

  Signatur: dfa91a223dfd514f43f96fcd68783c7689708903 IPTV Shqip 1.2(12) als sicher verifiziert

  Screen DPI: 120-480dpi

  Architecture: universal

  Datei SHA1: 5c6debb8bf6d48b98cd3774af2035a8b21590b29

  Dateigröße: 4.6 MB

  Download

Kommentar wird geladen...
Schreib den ersten Kommentar.
Lade die
APKPure App herunter