Cv Benim İş İlanı Ver İşveren icon

Cv Benim İş İlanı Ver İşveren

2.2.3 for Android

The description of Cv Benim İş İlanı Ver İşveren

Ücretsiz eleman ilanı ver, iş ilanı ver uygulaması ile birçok iş arama sitesi ve iş bulma, kariyer siteleri çok yüksek ücret talep etmektedirler. Bu konuda işverene istihdam desteği sağlamak cvbenim.com' da tüm firmalara tüm iş ilanları konusunda "ücretsiz iş ilanı ver" uygulaması ile cvbenim.com kalite farkını görmeye çağırıyoruz. Hem iş bulma hem de iş arama sürecinde iki tarafa da teknolojinin son sürat hızından faydalanma şansını bu uygulama ile cebinize getiriyoruz.
Cvbenim.com’un teknolojinin bütün olanaklarından faydalanarak sizlere sunduğu ücretsiz iş ilanı verme ve ücretsiz iş ilanı yayınlama hizmetleri şimdi akıllı telefon uygulamasıyla cebinizde. Uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirip yine ücretsiz iş ilanı verebileceğiniz Cv benim tarafından hazırlanan bu uygulama sayesinde artık eleman bulmak daha kolay.

Siz işverenleri en iyi Cvbenim.com tanıtır;

İş ilanları sitelerine yeni bir soluk getiren Cvbenim.com’un yenilikçi enerjisiyle hazırlanmış olan akıllı telefon uygulamasıyla firmalar için eleman ilanı vermek artık çok basit bir iş haline geliyor.
Cvbenim.com tarafından sağlanan bu yeni uygulama hizmeti sayesinde Türkiye’deki firmalar artık ücretsiz iş ilanı verebilecekleri bir mobil platforma kavuşmuş oluyor. Bu da demek oluyor ki artık firmalar eleman ilanı vermek için eskiden harcadıkları enerji ve parayı harcamadan kolayca ve ücretsiz iş ilanı vererek bu durumun üstesinden geliyor. Böylelikle gerekli pozisyonlara uygun çalışan bulma işi de daha hızlı bir hale geliyor.

Cv benim tarafından geliştirilen İşte Vizyon özelliği sayesinde ücretsiz ilan verirken firmanızı tanıdan bir videoyla bu ilanı destekleyerek çok daha makul ve hedefe yönelik başvurular alarak, eleman bulmak için karşınıza gelecek seçenekleri daha sade bir hale getirebiliyorsunuz. Cv benim.com’da videolu CV’leri araçlığıyla kendilerine anlatan çalışan adaylarınızı daha kısa sürede ve daha net tanıyorsunuz. Bu şekilde bir yandan ücretsiz iş ilanı yayındayken bir yandan da bu ilana uygun adaylar arasından çok hızlı bir seçim yapma şansınız oluyor ve eleman arama sürecindeki zaman & para kaybından kurtuluyorsunuz.
CVBenim’in takip etme özelliği sayesinde yayınladığınız iş ilanları adaylar tarafından takibe alınır ve bu da ilanınızın daha üst sıralarda kendine yer bulmasını sağlar. Ayrıca CVBenim’in özel olarak tasarlanmış filtreleme özellikleriyle istediğiniz adayları daha sonra iletişime adına kayıt altına alabilirsiniz. Yine Cvbenim.com’un iş verenlere özel geliştirdiği anlık mesajlaşma özelliği ile adaylara anında ulaşıp, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Yani kısacası Cvbenim.com’un istihdam odaklı olarak işkur güvencesiyle geliştirmiş olduğu bu sistemde firmanızın yer alması, personel arayışı için harcadığınız mesaiyi ortadan kaldırarak nokta atışı filtrelemelerle istediğiniz çalışanı bulmaya yardımcı olacaktır.
Eğer siz de firmanız için eleman ararken para ve zaman kaybetmekten sıkıldıysanız Cvbenim.com ‘un ücretsiz iş ilanı vermeye imkân tanıyan bu uygulamasını hemen indirin ve eleman bulma sorununuza çözüm odaklı büyük bir katkı yapmış olun.

Cvbenim.com; 04/07/2016 tarihi ile 03/07/2019 Tarihleri arasında Özel İstihdam faaliyetlerinde bulunmak üzere Türkiye Çalışma ve İş Kurumu ( İŞKUR ) tarafından 30.06.2016 tarih ve 102770 sayılı karar ve 875 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

Cv Benim İş İlanı Ver İşveren for Android official Trailer

Show More

Cv Benim İş İlanı Ver İşveren 2.2.3 Update

2018-02-12
CVbenim Kullanıcı talepleri doğrultusunda İlanlar panelini düzenledi
Performans geliştirmeleri uyguladı
Hataları Çözdü
Lütfen hata bildimleriniz info@cvbenim.com üzerinden bize bildirin en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Advertisement
Previous versions
Similar to Cv Benim İş İlanı Ver İşveren
Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App