Corvass icon

Corvass APK

1 votes, 1.0/5
  • Author:

    Corvass A.Ş

  • Latest Version:

    1.0.1

  • Publish Date:

    2015-04-29

The description of Corvass

Telekom dünyasında ses ve fax gibi ana hizmetler haricinde verilen tüm servisler genel olarak Value Added Service ( VAS) olarak adlandırılır. Dilimizde bunun karşılığı Katma Değerli Servisler olarak bilinir. Tarihsel gelişimi içinde bu Katma Değerli Servislerin en bilinen formları SMS ve MMS ( toplu Mesajlaşma) ile Data Servisleridir. Bu servislerde son yıllarda kullanım miktarlarının artması ile beraber GSM operatörleri için ana hizmetler arasında yer almaya başladılar.

Corvass olarak ,Kurumlara yönelik olarak, Pazarlama Servislerinde bilinen ve artık sıradanlaşan VAS servislerinin yeni, yaratıcı ve inovatif formlarla kullanılmasını öne çıkarmak istedik. Bu yüzden servislerimize Varlık Arttıran Servisler dedik ve Vas.Marketing hizmetler bütününü oluşturduk. Bütünleşik Pazarlama diyebileceğimiz bir kavram altında tüm dijital ve mobil pazarlama formlarını birbirini etkiler ve destekler biçimde sizlere sunmayı hedefliyoruz.

Bu yeni deneyimi bizlerle beraber yaşamanızı ve geliştirmemize katkıda bulunarak en iyi müşteri deneyimlerini oluşturmayı hedefliyoruz.

Corvass’ın ne olduğunu artık biliyorsunuz. Adımıza yakışır bir şekilde sizler için fark yaratmaya çalışacağız. Bundan şüpheniz olmasın

SMS Pazarlama Hedef ve stratejileriniz doğrultusunda en hızlı, kolay ve etkin çözümleri hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hedef ve stratejileriniz NET değil mi ? , ÜZÜLMEYİN. Sizin İçin Buradayız.

Show More
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App