CoolSMScz icon

CoolSMScz APK

86 votes, 3.3/5
  • Author:

    CoolSMScz

  • Latest Version:

    1.6.6

  • Publish Date:

    2013-09-06

The description of CoolSMScz

Aplikace CoolSMScz Vám umožní zdarma posílat SMS zprávy do sítí mobilních operátorů v ČR přes jejich internetové brány. Jediné co potřebujete, je připojení k Internetu (WiFi, 3G, EDGE, GPRS). Do sítě Vodafone a T-Mobile je možné posílat SMS dlouhé až 160 znaků. SMS do sítě O2 jsou zatím omezeny na 60 znaků. Aplikace neobsahuje reklamy a není potřeba nic nastavovat (kromě čísla odesílatele, bez kterého by nefungovala brána CZ Vodafone).

Odesílání zpráv probíhá na pozadí a díky tomu je možné okamžitě psát další zprávu. Výběr brány je plně automatický a program si poradí i s přenesenými čísly, která původně patřila do sítě jiného operátora (při odeslání první SMS na přenesené číslo to trvá trochu déle, než je nalezena správná brána - někdy je potřeba první SMS na přenesené číslo zkusit poslat opakovaně). Snažíme se, aby aplikace nevyžadovala žádné složité nastavování, registraci, otravné reklamy, zbytečné menu a udělátka - ovšem ne na úkor kvality, ale pro maximální přehlednost a pohodlí uživatele.

Náročnější uživatelé jistě ocení, že za cenu 0,19 Kč nemusí opisovat kód z obrázku, mohou si zobrazit podrobný výpis odeslaných SMS a chystají se další vychytávky. Každý nový uživatel získává zdarma kredit na vyzkoušení všech výhod (pokud by Vám náhodou systém kredit automaticky nepřidělil, napište si o něj emailem - rádi Vám vyhovíme). Po vyčerpání kreditu si jej můžete dobít libovolnou částkou - stačí se řídit pokyny po kliknutí na ikonu $ v menu aplikace... Dobití kreditu probíhá plně automaticky - okamžitě po připsání částky na náš účet ve Fio bance (vyplňujte pozorně variabilní symbol, číslo účtu a kód banky).

******************************
VÝHERCE USB DISKU - V.S. 1237
******************************

Aplikace odesílá SMS přes servery (brány), jejichž stabilitu a provoz nemáme možnost zaručit a kontrolovat. Zatím ale nebyl zaznamenán jediný případ, kdy by SMS nebyla doručena. Někdy se stává, že odesílání SMS trvá delší dobu nebo je nutné opsat kód z obrázku ručně, i když má uživatel kredit (samozřejmě není zpoplatněno). Je to z důvodu přetížení serverů třetích stran, což není chyba aplikace CoolSMScz.

Někteří uživatelé hlásí chybu, kdy jim aplikace po nainstalování spadne nebo nějakou dobu funguje a pak přestane fungovat. Tato chyba zatím bohužel nebyla přesně lokalizována a odstraněna, protože se vyskytuje náhodně a pouze na některých telefonech. Chybu se většinou podaří odstranit smazáním části a nebo všech SMS konverzací, což není pro každého přijatelné řešení.

AKTUALITY + SOUTĚŽE + SLEVY a řešení problémů na Facebooku:
http://facebook.com/CoolSMScz

CoolSMScz for Android official Trailer

Show More
CoolSMScz APK Version History
Request CoolSMScz UpdateRequest Update
CoolSMScz 1.6.6 for Android 2.2+ APK Download

Version: 1.6.6 (16) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2015-08-12

Signature: 51d406618937ade2929ab58d71d95efd940e230a CoolSMScz 1.6.6(16) apk safe verified

APK File SHA1: 7130f95223ef45352a0e68eedd2a26040993bf1c

What's new: AKTUALITY + SOUTĚŽE + SLEVY a řešení problémů na Facebooku: http: More...

Download APK(114.7 KB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App